Lungau & Obertauern  

Kategorie = Lyžování, snowboarding Doprava = Autobus
Lungau & Obertauern
 

 

Stát(y): Rakousko

Autobusový zájezd s ubytováním v krásném 3* hotelu v centru města Mauterndorf!

Lungau, nejslunnější oblast Rakouska s výbornými svahy a sněhovou jistotou, leží na jižních svazích Alp a získá si vás osobitou atmosférou a především kvalitními sjezdovkami, z nichž velká část začíná nad hranicí 2 100 m. n. m. Přímo nad naším pobytovým Mauterndorfem se vypínají dva lanovkami a sjezdovkami propojené lyžařské vrcholy - Großeck-Speiereck. Dominantní je dlouhý a pestře červně profilovaný sjezd do Mauterndorfu, vrcholnou sjezdovkou je ale 3 km dlouhá červená sjezdovka vedoucí z vrcholu Speierecku ležícího v téměř 2 500 m. n. m. 

Lyžařská houpačka v okolí stejnojmenného sedla Katschberg si získala oblibu mezi lyžaři díky intenzivní modernizaci lanovek a sjezdovek. Na Tschanecku převažují sportovně až rekreačně červené, protilehlý Aineck získává respekt širokou černou Direttissimou a třemi dlouihým  červenými svahy lemujícími nejvýše položenou kabinu vedoucí na vrchol.  6kilometrová „A1” se těší přívlastku nejkrásnější sjezdovka Alp. Euforii přinese i kabinová lanovka ze St. Margarethen, která Vám otevře sportovně laděný i široký modrý sjezd do údolí. Příznivce tajných tipů nezklame Fanningberg se spletí různorodých  sjezdovek okolo dvou šestisedačkových lanovek.

Obertauern

Moderní Obertauern je proslulé dostatkem sněhu od listopadu do začátku května. Sportovním lyžařům nabízí několik černých sjezdovek – výzvou je strmá a dlouhá „G2“; méně zdatní upřednostní mírné „dálnice“ či objetí střediska po okruhu „Tauernrunde“ v obou směrech. Zdejší rázovité horské chaty jsou oblíbené svými bujarými après-ski párty.

V rámci zájezdu navštívíme každý den jedno z uvedených středisek.

 

» Klikni pro zobrazení skimapy

 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

Doprava, ubytování, povlečení a ručníky, pobytová taxa, polopenze, průvodce, zajištění slevy na skipasy (skipasy nejsou v ceně).

Cena nezahrnuje

 Příplatek za jednolůžkový pokoj 2000 Kč/os./pobyt.

Cestovní pojištění, které je však možné přiobjednat.

Ceníky Skipasů

 

Uvedené ceny skipasů zahrnují skupinovou slevu, která platí při 20 a více účastnících zájezdu.

Informace o stravování

4x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná o 3 chodech v restauraci sousedního ** hotelu). Stravování začíná večří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. WELCOME TRIP DRINK ZDARMA.

Bus v poledne slouží jako bufet (pivo, limo, káva, čaj za Kč).

Informace o ubytování

4x ve 2-3lůžkových pokojích s příslušenstvím ve *** hotelu v centru historického městečka Mauterndorf. K dispozici sauna (v ceně). Příplatek za jednolůžkový pokoj 2000 Kč/os./pobyt. 3lůžkový pokoj - sleva 650Kč/os./pobyt pro osobu na třetím lůžku. WiFi zdarma.

Nástupní místa

Jablonec n. Nisou, Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor a České Budějovice.

Odjezd na zájezd je v 09.00h z Prahy. Časy odjezdů z jiných nástupních míst budou upřesněny v pokynech, které zasíláme 10-7 dní před odjezdem na zájezd. Návrat je ve 23.30h též do Prahy.

Jiná sdělení

Procházky romatickým Mauterndorfem, návštěva středověkého hradu a posezení v rytířském sále či v hradním šenku. Sauna v hotelu v ceně.

TIP: Z Mauterndorfu je možné využít zdarma skibusu do uvedených lyžařských středisek a nevázat se na náš autobus.

Sdílet zájezd na Facebooku

Připojené soubory

Popis souboruNázev souboruDatum přidáníVelikost bytesTyp

Lungau

416_Winterpanorama-18-19-0ab6b89a.jpg 30.09.2022 437144image/jpeg

Lungau

416_Lungau_1.jpg 04.10.2018 577477image/jpeg

Obertauern

416_Obertauern.jpg 04.10.2018 598735image/jpeg

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Ski Amadé + Dachstein-West + Obertauern

Ski Amadé + Dachstein-West + Obertauern

Užijte si aktivní dovolenou na lyžích v nejrozsáhlejším a nejmodernějším středisku Alp! Ski Amadé vzniklo propojením 25 původně samostatných oblastí ve spolkových zemích Salcbursko a Štýrsko.  Dnes vám jediná permanentka otevře...

0 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies