LYŽOVÁNÍ V AMADÉ  

Kategorie = Lyžování, snowboarding Doprava = Autobus
LYŽOVÁNÍ V AMADÉ
 

 

Stát(y): Rakousko

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? Lyžování každý den v jiném středisku Návštěva aquaparku Therme Amadé v Altenmarktu Ubytování v St. Martin am Tennengebirge nebo Klamm Večerní program - promítání a povídání o cestách všeho druhu Ski Amadé je největší rakouské středisko s rozsáhlou nabídkou sjezdovek nejrůznějšího charakteru. Celkem 25 lyžařských středisek nabízí 760 kilometrů sjezdovek, jež obsluhuje 270 lanovek a vleků. Vyberou si zde opravdu všichni lyžaři i snowboardisté, od začátečníků až po pokročilé. Nespornou výhodou střediska je výborná dostupnost – nachází se pouhých 6 hodin jízdy autobusem z Prahy. Kromě lyžování se můžete těšit i na večerní program - promítneme si fotky z nejzajímavějších zájezdů poslední doby.
 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

Doprava autobusem, ubytování a stravování viz dále, pojištění léčebných výloh a stornoplatků.

Cena nezahrnuje

Skipas na 3 dny při uplatnění skupinové slevy je 183 € pro dospělého, 137,5 € pro mládež narozenou 2005-2007 a 93 € pro děti narozené 2008-2017 (běžná cena je 202 €, 151,5 € a 101 €). Uvedené ceny jsou aktuální pro sezónu 2023/2024. Vstup do aquaparku Therme Amadé na 2 hod je (po skupinové slevě 20%, která platí při skupině nad 20 osob): dospělí 16,80 € za bazény a 20 € rozšířené o sauny, mládež do 16 let 10 € za bazény a 12,80 € rozšířené o sauny. Uvedené ceny jsou aktuální pro sezónu 2023/2024.

Ceníky Skipasů

Lyžařský areál Ski Amadé zahrnuje celkem 25 lyžařských středisek. Kde budeme lyžovat, zvolíme podle aktuálních sněhových podmínek, předpovědi počasí a dojezdové vzdálenosti. Obvykle jezdíme do těchto středisek: Wagrain, Flachauwinkl, Bad Hofgastein, Pichl a Zauchensee.

Informace o stravování a ubytování

3 noci v penzionu Heidi, 3x snídaně, 2x večeře.

Informace o stravování

Stravování ve formě polopenze nám bude zajišťovat některý z našich vyhlášených kuchařů!

Informace o ubytování

Ubytování v penzionu Heidi v St. Martin am Tennengebirge: nocleh ve dvoulůžkových pokojích a vícelůžkových apartmánech skládajících se například ze dvou třílůžkových pokojů, jedné koupelny a společenské místnosti s kuchyňkou. Penzion je 20 km od areálu Ski Amadé, dojíždět budeme autobusem. V penzionu Heidi je k dispozici wifi, infrasauna, lyžárna se sušárnou bot a společenská místnost. V penzionu je omezený počet dvoulůžkových pokojů s oddělenými postelemi. Cena ubytování zahrnuje i lůžkoviny a ručník.

Program

1. den Odjezd z Prahy autobusem kolem 15. hod., příjezd na místo kolem 22. hod. 2. - 3. den Ráno po snídani popojedeme autobusem k lanovce, celodenní lyžování, návrat do penzionu v asi 17:30, večeře; jeden den se cestou ze sjezdovky zastavíme na 2 hodiny v Altenmarktu, kde můžeme buď strávit podvečer procházkou městečkem nebo relaxací v aquaparku Therme Amadé s vytápěným vnějším bazénem, tobogány a mnoha druhy saun. 4. den Snídaně, sbalení a lyžování; odjezd domů tak, abychom byli v Praze před půlnocí (obvykle lyžujeme do 16 hod).

Nástupní místa

Praha, Tábor a České Budějovice.

Jiná sdělení

Pořadatel zájezdu CK Adventura!

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies