Marmolada - královna Dolomit  

Kategorie = Pěší turistika Doprava = Autobus
Marmolada - královna Dolomit
 

 

Stát(y): Itálie


Centrum Dolomit s dominantou ledovcové Marmolady

lehké výlety i túry pro náročné

ubytování v *** hotelu

zájezd ze seriálu pohodových týdnů

Připravili jsme pro vás zájezd, na kterém poznáte podrobně okolí tzv. Královny Dolomit, a to masiv Marmolada. Náš ***hotel leží v údolí Val di Fiemme a právě jeho poloha je výhodná pro podrobné poznávání tohoto kouzelného kraje. Projdeme se po různých částech masivu Marmolada s fantastickými pohledy na Rosengarten, nahlédneme do zahrady krále Laurina (Catinaccio) nebo si vychutnáme pohledy od chaty Punta Ces. Ubytování je zajištěno v ***hotelu, který má vše potřebné pro strávení pohodové dovolené - 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV. Snídaně jsou formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátovým švédským stolem. Hotel též nabízí relaxaci v relaxační zóně s menším krytým bazénem, saunou, vířivkou a klidovou částí na odpočinek.
 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x typická italská večeře, sangria party, ochutnávka grappy, vstup do relaxační zóny s krytým bazénem, ložní prádlo, ručníky, doprava klimatizovaným autobusem, všechny výlety dle programu, vedoucí zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje

vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje".

Informace o stravování a ubytování

Informace o stravování

polopenze. Snídaně jsou formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátovým švédským stolem.

Informace o ubytování

v ***hotelu, který má vše potřebné pro strávení pohodové dovolené - 2lůžkové pokoje se sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV. Hotel též nabízí relaxaci v relaxační zóně s menším krytým bazénem, saunou, výřivkou a klidovou částí na odpočinek.

Příplatek: 1lůžkový pokoj 1 600 Kč.

Program

1.den:

odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie. 2. den:

ráno příjezd do MOLINA, dopolední snídaně, ubytování dle možnosti hotelu, odjezd busem do CAVALESE, prohlídka historické části města, pak procházkou do hotelu kolem kouzelných vodopádů CASCADA, sangria party, večeře.

3. den:

snídaně, odjezd busem do S. MARTINO DI CASTROZZA, vcelku nenáročná túra s panoramatickými výhledy na Gruppo Palle di San Martino až do průsmyku PASSO COLBRIDON, odtud buď cestou č. 348 kolem jezera LAGHI DEL COLBRICON do sedla PASSO ROLLE nebo až k velkému jezeru LAGO DI PANEVEGGIO, odjezd busem do hotelu, večeře.

4. den:

snídaně, lanovkou z VIGA na CIAMPEDIE, pěšky na chatu VAJOLETHÜTTE, okružní cesta téměř měsíční krajinou, zpět lanovkou nebo pěšky do Viga, do hotelu autobusem. Lehčí varianta vede lesní cestou jen na GARDECII a zpět k horní stanici lanovky vozovou cestou, italská večeře.

5. den:

snídaně. Odjezd busem do průsmyku SAN PELLEGRINO, výjezd lanovkou na COL MARGHERITA, krátká okružní trasa s kouzelnými výhledy nebo túra k velkému jezeru LAGO DI CAVIA a buď k horní stanici lanovky nebo pěšky až do údolí (celkem 600 m. klesání). Všichni odjezd do hotelu, večeře. Po večeři ještě ochutnávka místní pálenky - grappy.

6. den:

snídaně, autobusem k jezeru LAGO DI FEDAIA - malebné jezero pod Marmoladou, lanovkou na ledovec MARMOLADY a zpět, možnost střední túry pod masivem Mesolina s fantastickými výhledy na Marmoladu, večeře.

7. den:

snídaně, autobusem do CANAZEI, prohlídka městečka a poté lanovkou na Rif. Sasso Becce a Bindelovou cestou podél skal skupiny PADON PADON k Passo Fedaia, odjezd do ČR.

8. den:

příjezd do ČR v ranních hodinách.

Náročnost

2-3

Nástupní místa

České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Poděbrady, Praha, Tábor, svoz Brno, svoz Svitavy, svoz Litomyšl, svoz Vysoké Mýto

Tipy


Jiná sdělení

Zájezd pořádáme ve spolupráci s CK Poznání.

Poznámka:
Vzhledem k tomu, že naplnění turistické části programu je přímo závislé na vhodných povětrnostních podmínkách, CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v případě nepříznivého počasí. Dětské slevy platí pro děti ubytované spolu se 2 dospělými osobami.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks