Okolo Lužických jezer  

Kategorie = Inline skating zájezdy Doprava = Autobus Strava = S
 

Stát(y): Německo

Bruslařský ráj budoucnosti
• dokonalé bruslostezky a‛la Flaeming
• denně koupání v průzračných jezerech
• pobytový Senftenberg s obchody a restauracemi


PŘEČTĚTE SI BLOG IRENY ŠPRINGLOVÉ k tomuto zájezdu ZDE

 
Okolo Lužických jezer
 

Foto klientů

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
30302 10.08.2018 - 12.08.2018 2/3 UBT / S
3 / 99 Kč 3950 Kč
-
150

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava, ubytování, snídaně, povlečení, pobyt.taxa, průvodce, informační materiály.

Popis zájezdu

Asfaltové stezky vedoucí okolo nově vybudovaných jezer vás provedou na pohled nedotčenou krajinou, svěžími lesy a loukami. Lužická jezerní pánev je s 28 jezery (zatopenými doly) největší umělou vodní plochou Evropy. Tento bruslařský revír s desítkami kilometrů inline tras, jenž je v mnoha atlasech stále „bílým místem na mapě", je ideálním spojením sportu a koupání. Neváhejte a pojeďte s námi!

Program

Program „Cyrilo-Metodějský TOTAL SKATE“ = NOVINKA (30301): 1. Ranní přesun busem; z Lohsy kolem tří východních sprévských jezer do Burghammeru (21-48 km). 2. Okruh z Geiers­walde kolem centrálních lužických jezer (34–52 km). 3. Z Klein Partwitz kolem centrálních jezer k IBA terasám a podél Sedlitzer a Partwitzer See do Geierswalde (36-54 km). 4. Z Sellessenu kolem spremberské přehrady a lužickými vesničkami přes Frauendorf zpět do Sellessenu (36/48 km). 5. Z Klein Partwitz podél jezer Bluno, Sabrodt a Spreetal, přesun busem a okruh kolem jezera Bärwalder See (34/42 km). Velmi kvalitní asfalt, široká stezka, třetí den mírně zvlněný profil, jinak rovina. Na bruslích projedeme kolem 13 jezer, z toho je většina určena ke koupání! Vhodné pro „bruslochrty“ i začátečníky.

Program „klasik“ 30302: 1. Ranní přesun busem; na bruslích podél jezer Spreetal a Blunoer See do Geierswalde (28–40 km). 2. Ze Seftenbergu k IBA terasám a podél Sedlitzer a Partwitzer See do Geierswalde (34 km). 3. Z Bluna podél jezer Bluno, Sabrodt a Spreetal, přesun busem a z Burghammeru kolem tří východních sprévských jezer do Lohsy (36 / 49 km), návrat do ČR. Velmi kvalitní asfalt, široká stezka, druhý den mírně zvlněný profil, jinak rovina. Vhodné pro „bruslochrty“ i začátečníky.

TIP: Každý den možnost zkrácení i prodloužení doporučených tras, řada pláží. Pobytové město nabízí koupání v jezeře i aquaparku, obchody, restaurace, šarmantní historické centrum, renesanční zámek a živé pláže.

TIP CYKLO: díky souběžně probíhajícímu zájezdu č. 223 lze brusle prostřídat s kolem. Vhodné též pro páry či skupiny s nestejnými zájmy. Zájem o přepravu kola nutno nahlásit při sepisování cestovní smlouvy.

Náročnost

1

Nástupní místa

POZOR!
30301: Praha, Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Turnov, Jablonec n. Nisou, Liberec

30302: Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Roudnice n. L., Lovosice, Ústí n. L.

Informace o stravování a ubytováníInformace o ubytování

Ubytování - NOVINKA: HOT: 4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím a TV v hotelu v obci Elsterheide. 1lůžkový pokoj za příplatek 1300 Kč/pobyt.

UBT: 2x ve 2–4lůžkových pokojích ubytovny v Senftenbergu. 2lůžkový pokoj za příplatek 300 Kč/os./noc. Ručníky vlastní. Příslušenství na chodbě. WiFi není k dispozici.

Informace o stravování

HOT i UBT: 4x resp. 2x snídaně formou bufetu v ceně. Večeře možno zakoupit v restauracích Senftenbergu (UBT).

Tipy

Lužická jezera - FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU ZDE

Jiná sdělení

30301 * státní svátek

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

Poradíme Vám, jak ušetřit za vytápění i energie, jak využívat solární energii a úsporné zdroje světla a vody.