Po rovině napříč Alpami MAXI   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus Strava = PP
 

Stát(y): Rakousko

Po nejkrásnějších cyklotrasách ze Svatého Martina

• vodopády, divoké soutěsky, horská údolí
• nové cyklostezky podél horských říček
• panoramatické výhledy

 
Po rovině napříč Alpami MAXI
 

Foto klientů

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
20601 11.08.2018 - 18.08.2018 7/8 APT / PP
8 / 264 Kč 9950 Kč
-
400

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, povlečení a ručník, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není vstupné do soutěsky Liechtensteinklamm 6 EUR, Lammerklamm 4 EUR.

Popis zájezdu

Po nenáročných cyklotrasách hvězdicovitě ze St. Martina do míst, která vám zůstanou v srdci. Pestré trasy, inspirované nejžádanějším zájezdem CK TRIP – Tauernskou cyklostezkou a okořeněné novými trasami, zvou na nezapomenutelné vyjížďky do nitra Rakouských Alp! Cykloturistiku vám zpříjemní výhledy a občerstvení na četných horských salaších.

Program

1. Od tajemného jezírka Hintersee divokou soutěskou Strubklamm a s kopce do údolí řeky Salzach (25-30 km). 2. Z vyhlášeného lyžařského střediska Obertauern k horskému jezeru a sjezd po Taurašské a Enžské cyklostezce do Altenmarktu k aquaparku (32 km) nebo dále do St. Martina (50 km). 3. Busem mýtní silnicí Postalmstrasse na náhorní planinu Postalm, na kolech panoramatický sjezd po staré horské silnici podél bystřiny s tůněmi (koupání, 35 km). 4. Panenskými údolími do Schladmingských Taur kolem salaší s občerstvením a vodopádů. Nenáročný sjezd soutěskou do Schladmingu (29/47/63 km). 5. Naším autobusem horskou silnicí k Arturhausu (1500 m), lehký pěší výlet vyhlídkovou cestou k horské chatě Mitterfeldalm, občerstvení (cca 2 h) s možností výstupu na přilehlý vrchol Hochkeilu (1782 m, +3 km), případně individuální cykloprogram nebo relaxace u jezírka Seepark v pobytovém St. Martinu. 6. Přes Wagrain do soutěsky Liechtensteinklamm a po Tauernské cyklostezce do Bischofshofenu (55 km), příp. do St. Martina (80 km). 7. Po cyklostezce Gasteinským údolím v Národním parku Vysoké Taury přes prominentní lázeňské středisko Bad Gastein s možnou zajížďkou k horské chatě či návštěvou lázní Bad Hofgastein (40/50/68 km). 8. Přes Annaberg k soutěsce Lammerklamm a po cyklostezce do Gollingu, zajížďka do divoce romantického údolí Bluntautal (38/50 km). Odjezd do ČR. Povrch asfalt, částečně šotolinové cesty. Profil rovinatý a zvlněný s možností horských zajížděk. Vhodné pro všechny typy kol.

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 19 EUR/2 h vč. sauny; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1× za pobyt.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Náročnost

1-2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Informace o ubytování

7x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžkovými ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou a TV v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 2100 Kč/os./pobyt na přistýlce (rozkládací gauč či křeslo). 1lůžkový pokoj za příplatek 3500 Kč/os./pobyt. V jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. WiFi zdarma. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.


Informace o stravování

7x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 1050 Kč/os.). Nápoje za Kč.

TIP: možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.