Po rovině napříč Alpami PLUS  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus Strava = PP
 

Stát(y): Rakousko

Po nejkrásnějších odbočkách Tauernské cyklostezky
• divoké soutěsky a horská údolí
• Obertauern a Taurachradweg
• Gasteinská cyklostezka

Cestopis k zájezdu ZDE

 
Po rovině napříč Alpami PLUS
 

Foto klientů

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
20502 19.09.2018 - 23.09.2018 4/5 APT / PP
5 / 165 Kč 7250 Kč
-
250

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, povlečení a ručník, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není vstupné do soutěsky Liechtensteinklamm 6 EUR a soutěsku Lammerklamm 4 EUR.

Popis zájezdu

Neuvěřitelná kombinace lehkosti jízdy po rovině s panoramaty velehor! Trasy inspirované nejžádanějším zájezdem CK TRIP – Tauernskou cyklostezkou, zvou na vybrané cyklostezky údolími zařezávajícími se podél horských řek do nitra Nízkých a Vysokých Taur a mezi horské masívy Dachsteinu a Tennegebirge. Díky pestře koncipovanému programu se projedeme po cyklostezkách podél řek Taurach, Salzach, Gastei-ner Ache a Lammer.

Program

1. Po denním přesunu busem od tajemného jezírka Hintersee divokou soutěskou Strubklamm a s kopce do údolí řeky Salzach (25-30 km). 2. K horskému jezeru ve vyhlášeném lyžařském středisku Obertauern, sjezd do Untertauern a po Taurašské a Enžské cyklostezce do Altenmarktu k aquaparku (34 km) nebo dále do St. Martina (50 km). 3. Přes Wagrain do soutěsky Liechtensteinklamm a po Tauernské cyklostezce k lyžařským skokanským můstkům (55 km), příp. po silnici až do St. Martina (80 km). 4. Okruh po cyklostezce Gasteinským údolím v Národním parku Vysoké Taury přes prominentní lázeňské středisko Bad Gastein s možnou zajížďkou k horské chatě (40/50/68 km). 5. Přes Annaberg k soutěsce Lammerklamm a po cyklostezce do Gollingu, zajížďka do divoce romantického údolí Bluntautal (38/50 km). Odjezd do ČR. Povrch asfalt, částečně šotolinové cesty. Profil rovinatý a zvlněný. Vhodné pro všechny typy kol.

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 19 EUR/2 h vč. sauny; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1×za pobyt.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Náročnost

1-2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Informace o ubytování

4x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžkovými ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou a TV v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 1200 Kč/os./pobyt na přistýlce. 1lůžkový pokoj za příplatek 2000 Kč/os./pobyt. V jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal, WiFi zdarma.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Informace o stravování

4x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 600 Kč/os.).

TIP: možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.