Po rovině napříč Alpami KLASIK  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Penzion Ubytování = Ubytovna Doprava = Autobus Strava = PP
 

Stát(y): Rakousko

Tauernská cyklistická stezka
• nejžádanější zájezd CK TRIP
• romantická údolí a soutěsky
• pohodové zázemí penzionu

Cestopis k zájezdu ZDE

 
Po rovině napříč Alpami KLASIK
 

Foto klientů

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
20301 20.06.2019 - 23.06.2019 3/4 PEN / PP
UBT / PP
4 / 132 Kč 7450 Kč
6650 Kč
-
-
200
20302 12.09.2019 - 15.09.2019 3/4 PEN / PP
UBT / PP
4 / 132 Kč 7450 Kč
6650 Kč
7152 Kč
6384 Kč
200

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky pouze u PEN, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není vstup na Krimmelské vodopády 4 EUR, vstup do soutěsky Kitzlochklamm 6 EUR, vstup do lázní Tauern Spa 21,50 EUR/3 h po-pá, 24 EUR/3 h so-ne.

Popis zájezdu

Unikátní zážitek: jedeme téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček – ani Salcburk. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP – již na 200 zájezdů!

Program

1. Ranní přesun busem do Rakouska. Na kole podél řeky Saalach, která si razí cestu „Kamenným mořem“ Steinernes Meer, přes Maria Alm a Saalfelden (44-49 km). 2. Busem do sedla Pass Lueg, přes Hallein s třítisíciletou historií těžby soli do historického centra Salzburgu (40 km), zde čas na prohlídku či posezení, podvečerní návrat busem. 3. Busem ke Krimmelským vodopádům, s kopce a po rovině do Mittersillu (34 km, možnost ukončení etapy), Kaprunu, Zell am See a podél Zellerského jezera do penzionu (73 km). 4. Z ubytovny po cyklostezce podél hřebenu Vysokých Taur k soutěsce Kitzlochklamm (prohlídka) a do St. Johannu (47-53 km), návrat do ČR. Terén rovinatý (se dvěma krátkými stoupáními). Povrch: asfalt, krátké úseky jemná šotolina.

TIP: v rámci tohoto zájezdu lze z našeho ubytovacího místa zdolat i Grossglocknerskou panoramatickou silnici a další alpská sedla.


Náročnost

1-2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Informace o ubytování

UBT: 3x ve 3–7lůžkových pokojích ubytovny v Maishofenu (příslušenství na chodbě, s sebou vlastní povlečení a ručníky), 2lůžkový pokoj za příplatek 450 Kč/os./pobyt. K dispozici společenská místnost (možnost posezení, konzumace z vlastních zdrojů) a stolní tenis. Povlečení možno zapůjčit na místě 6 EUR/osoba. Objekt vyhrazen jen pro CK TRIP.

PEN: 3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v blízkém penzionu (povlečení a ručníky v ceně). V domě wellness, sauna (asi 10 EUR/os.). Příplatek 1lůžkový pokoj (evt. obsazení pokoje 1 osobou) za příplatek 500 Kč/os./pobyt.

Informace o stravování

UBT i PEN: 3x polopenze (snídaně – obložené talíře, večeře o 3 chodech, bez obsluhy, česky hovořící personál), začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč.

Tipy

Cestopis k zájezdu naleznete ZDE

Foto z Tauernská cyklistická stezka

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto Martin Huber, web VisionWorks

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.