Pohodově po Salcbursku   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Pohodově po Salcbursku
 

 

Stát(y): Rakousko

Cyklostezky pod Taurami a Dachsteinem

• málo kilometrů, hodně pohody

• lehké trasy lemované Alpami

• čas na kulturu i rozjímání
V TOMTO ZÁJEZDU SI LZE ZDARMA VYZKOUŠET KOLOBĚŽKU!

Užijete si beze spěchu překrásnou alpskou krajinu i města se středověkými a keltskými památkami. Pohodlné trasy vás provedou po parádních rovinatých cyklostezkách lemovaných hradbami Nízkých a Vysokých Taur, Dachsteinem, Tennegebirge i Solnou komorou. Zájezd je určen pro všechny – od dětí po seniory; díky lehkým a krátkým etapám je dost času na kulturní i kulinářské zastávky!

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

V ceně: doprava vč. kola, ubytování, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, povlečení, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není vstupné do muzeí, lázní atd.

Informace o stravování

Stravování: 4x polopenze v Pensionu Heidi (snídaně servírované, večeře o 3 chodech, česky hovořící personál). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídanív den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 600 Kč/os.).

Informace o ubytování

Ubytování: 4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím a studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5 a 6 osob. Sleva 1200 Kč/pobyt na přistýlce (rozkládací gauč či křeslo). Příplatek za obsazení pokoje 1 osobou 2000 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručníky v ceně. Studia a apartmány mají vybavenou kuchyňku (pokoje nikoliv).Ve společenské místnosti (jídelně) možnost posezení, zdarma přístup k internetu (WiFi), stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů.

NOVINKA: Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Pobytový St. Marti n je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm.

Program

Program: 1. Ranní přesun busem do Rakouska. Na kolech od jezera Wolfgangsee k Hallstattskému jezeru (38 km). 2. Po nové cyklostezce od soutěsky řeky Lammer do malebného údolí Bluntautal, kolem vodopádu u Gollingu a po Tauernské cyklostezce do Halleinu s návštěvou proslulé cukrárny či keltského muzea (30/42 km). 3. Po cyklostezce v Gasteinském údolí rovinatý okruh Národním parkem Vysoké Taury s možností návštěvy proslulých termálních lázní (10/34/50 km). 4. Z Halleinu po cyklostezce kolem zámku Hellbrunn do historického centra Salcburku, čas na prohlídku či posezení (30 km). 5. Na kole i lodí kolem Hallstattského jezera - nejkrásnějšího jezera Solné komory (16/25 km) s možností návštěvy solných dolů, návrat do ČR. Terén rovinatý, pouze 1. den mírně kopcovitý. Povrch asfalt, jemná šotolina.

Tip: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a ti py na pěší a jiné výlety v okolí.

Relaxace: jeden večer zajedeme naším autobusem do lázní Therme Amadé (vstupné 12,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků).

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Tipy

Cestopis k zájezdu naleznete ZDE

Jiná sdělení

21501 * státní svátek

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Okolo Neziderského jezera a krajem modré frankovky

Okolo Neziderského jezera a krajem modré frankovky

Vrchol vinařsko-cyklistické sezóny na rakousko-maďarském pomezí na cyklostezkách mezi vinicemi i rákosem okolo Neziderského jezera, v místě střetu nejvýchodnějších výběžků Alp a nejzápadnějších výběžků Pannonské nížiny. Etapa po cyklostezce...

5450 Kč

 
Amadé bike

Amadé bike

Po horských šotolinových cestách objevíte nové pohledy na světoznámé lyžařské středisko Ski Amadé. Důmyslně sestavené trasy pro milovníky alpských panoramat! Na kolech zdoláte dva vrcholy, které se pyšní vyznamenáním TOP 10 nejvyhlídkovějších...

8550 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

ERVE design - vizualizace a animace pro interiér, exteriér, sportovní a kulturní akce