Pohodový týden v Alpách - Davos - švýcarský klenot s kartou  

Kategorie = Turistika Ubytování = Hotel Doprava = Autobus Strava = PP
Pohodový týden v Alpách - Davos - švýcarský klenot s kartou
 

 

Stát(y): Švýcarsko

Turistika v oblasti světově proslulého střediska Davos. K dispozici budete mít i místní lanovky a program si zpestříte projížďkou známou Rhétskou železnicí.

Turistická oblast Davos-Klosters nás přivítá čerstvým vzduchem a neobyčejným kouzlem krajiny. Městečko Davos leží ve výšce 1 550 m n. m. a nadchne každého svou malebností a jedinečnou atmosférou. S pomocí karty (příjezdový a odjezdový den lze využít pouze bus či vlak) vyjedeme zubačkou na Weissfluhjoch, kabinkou na Ischalp a odtud budeme zkoumat okolí Davosu na panoramatických cestách s více stupni obtížností dle schopností každého z vás. KartuVyužijeme možnost svést se unikátní Rhétskou železnicí atd. Ubytovaní jsme v centru Davosu v komfortním ****hotelu ve 2lůžkových pokojích se sprchou, WC, fénem, sat. TV, telefonem, trezorem, minibare a balkónem, součástí hotelu je krytý bazén, sauna, fitness.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
41201 16.07.2022 - 23.07.2022 5/7 HOT / PP
0 / 0 Kč 17290 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín. Dětské ceny po rozkliknutí konkrétního termínu.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

5x nocleh, 6x snídaně, 4x večeře, 1x selská večeře, vstup do krytého bazénu a sauny, karta Davos Premium Card, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje

Vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3700 Kč

Pojištění léčebných výloh vč. pojištění na horskou turistiku a připojištění storna zájezdu do 30 000 Kč: 440 Kč

Večeře 7. den : 500 Kč

 

Informace o stravování

6x snídaně, 4x večeře, 1x selská večeře.

Informace o ubytování

Ubytovaní jsme v centru Davosu v komfortním ****hotelu ve 2lůžkových pokojích se sprchou, WC, fénem, sat. TV, telefonem, trezorem, minibarem a balkónem, součástí hotelu je krytý bazén, sauna, fitness.

Program

1. Odjezd v odpoledních hodinách z ČR do Švýcarska.

2. Příjezd do hotelu v DAVOSU (1 550 m), dopolední snídaně a ubytování dle možností hotelu, základní varianta (náročnost 1,5 z 5; 4 hod., ↑50 m, ↓600 m): vlakem do MONSTEIN (1 626 m), údolím "černých ještěrek" až do WIESENU (1 190 m), přejezd vlakem do FILLISURU, procházka k nejhezčímu viaduktut Švýcarska. Zpět vlak do Davosu, večeře.

3. Snídaně, výjezd zubačkou na WEISSFLUHJOCH (2 693 m), nádhernou panoramatickou cestou do sedla STRELAPASS (2 350 m), základní varianta (2 z 5, 7 hod., ↑150 m, ↓800 m): kolem jezera STRELASEE (2 404 m) k chatě KORBSHORNHÜTTE (2 575 m), sestup k chatě SCHAFELALP (1 894 m) a po panoramatické cestě až k horní stanici lanovky SCHATZALP (1 861 m),pěšky k hotelu. Lehčí varianta (1,5 z 5, 5 hod., ↑100 m, ↓450 m): jen po cestě č. 48 k mezistanici zubačky a sjezd do hotelu, večeře.

4. Snídaně, odjezd naším busem do KLOSTERSU (1 174 m), výjezd lanovkou na MADRISU (1 887 m),okružní panoramatická cesta k chatě Älplli  a zpět k horní stanici lanovky nebo sjezd koloběžkou do údolí, vlakem zpět do hotelu, večeře.

5. Snídaně, výjezd lanovkou na JABOKBSHORN (2 590), krátký výstup na vršek JAKOBSHORNU, dále k salaši CLAVADELERALP (2 007 m) a pěšky ke střední stanici ISCHALP (1 936 m), přejezd vlakem do GLARISU, výjezd lanovkou na RINERHORN (2 053 m) krátká panoramatická procházka a zpět opět lanovkou do GLARISU, vlakem do hotelu. Všichni večeře.

6. Snídaně, odjezd vlakem do KLOSTERSU (1 174 m), výjezd na GOTSCHNAGRAT (2 285 m). Lehká cesta přes chatu PARSENNHÜTTE (možnost občerstvení) a panoramatickou cestou ke střední části lanovky na Weissfluchjoch, sjezd do Davosu a do pěšky do hotelu, večeře.

7. Snídaně, možnost využít vlak do WOLFGANGU, odkud vede pěkná trasa podél jezera do DAVOSU s možností  koupání, volné odpoledne s využitím hotelového  bazénu,  Možnost fakultativně večeře a poté odjezd do ČR.

8. Příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách

Náročnost

2

Nástupní místa

Beroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha.

Svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Bratislava, svoz České Budějovice, svoz Jihlava.

Svoz je realizován při minimálním počtu 4 osob.

Jiná sdělení

Dětské ceny

děti do 12 let – 8200 Kč

děti 13–15 let – 13 290 Kč

Dětské ceny jsou platné pouze při ubytování s 2 dospělými osobami.

POŘADATEL ZÁJEZDU CK POZNÁNÍ

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Pohodový týden v Alpách - Itálie, Švýcarsko - Italský Tibet - Livigno

Pohodový týden v Alpách - Itálie, Švýcarsko - Italský Tibet - Livigno

Během tohoto zájezdu poznáte výjimečný kraj - tzv. Italský Tibet, který se rozkládá v bezcelní zóně mezi Itálií a Švýcarskem. Hned při příjezdu poznáte, proč údolí dostalo tento název. Nádherné údolí obklopené velkým množstvím „třítisícovek“ a...

15390 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks