Pohodový týden v Alpách -Zahrada Dolomit Tre Cime  

Kategorie = Turistika pěší, vysokohorská, via ferraty, treky Doprava = Autobus Strava = PP
Pohodový týden v Alpách -Zahrada Dolomit Tre Cime
 

 

Stát(y): Itálie ,Rakousko

Alpy, Dolomity .....s pomocí lanovky přechod velmi známého pohoří MONTE CRISTALLO s fantastickými výhledy na městečko CORTINA DI AMPEZZO a po cestě č. 203 a 208 až do SCHLUDERBACHU....

Tento zájezd je zaměřen na lehkou a střední turistiku po nejznámějších a nejhezčích lokalitách východních Dolomit. Na všech trasách si můžete odpočinout a posilnit se v horských hostincích. Celý zájezd je koncipován tak, abyste pohodlně poznali krásné údolí Hochpustertal a jeho okolí, tzv. ZAHRADU DOLOMIT. Náš hotel leží v bočním údolí - Antholzer Tal na slunném a tichém místě a jeho poloha je ideální k poznání východních Dolomit. Projdeme se pohořím Cristallo nebo navštívíme romantické jezero Pragser Wildsee, vystoupáme k nejznámější dominantě Dolomit - Drei Zinnen atd. Ubytování v ***hotelu nabízí veliký komfort, tzn. pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Jedenkrát pro nás místo klasické večeře majitelé připraví italské speciality.

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
50501 28.06.2019 - 05.07.2019 6/5 HOT / PP
0 / 0 Kč 14290 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

6x nocleh, 7x snídaně, 5x večeře, 1x italská večeře, vstup do relax. zóny s krytým bazénem a fitness centrem, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje

Pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 280 Kč a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje".

Informace o stravování

7x snídaně, 5x večeře, 1x italská večeře. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech se salátovým bufetem. Jedenkrát pro nás místo klasické večeře majitelé připraví italské speciality.

Informace o ubytování

6x ve ***hotelu nabízí komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením včetně fénu, sat. TV, rádia, telefonu atd. Určitě oceníte i relaxační zónu s krytým bazénem, kde lze načerpat síly po vydařeném dni.

Povinný příplatek za jednolůžkový pokoj 2900 Kč.

Program

1. den: odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.
2. den: ráno příjezd do ANTHOLZU, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Odpoledne volný program nebo místním busem (cca 3 EUR) s průvodcem k jedinečnému jezeru ANTHOLZER SEE a údolím, spíše procházkou, zpět do hotelu (2,5 hod.), večeře.
3. den: snídaně, odjezd na celodenní výlet do Dolomit, základní varianta (náročnost 2 z 5; 5 hod., ↑400 m, ↓300 m): přechod (s pomocí lanovky) velmi známého pohoří MONTE CRISTALLO s fantastickými výhledy na městečko CORTINA DI AMPEZZO, po cestě č. 203 k REF. OSPITALE a busem do hotelu. Lehčí varianta (1,5 z 5; 5 hod., ↑100 m, ↓300 m): zpět k horní stanici lanovky a buď lanovkou nebo pěšky k busu. Večeře.
4. den: snídaně, odjezd do SEXTENU, výjezd lanovkou na MONTE ELMO (2050 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ↑400 m, ↓800 m): výstup na HELM (2434 m), přes SILLIANER HÜTTE a zpět okružní cestou č. 4-20 k lanovce, zpět k horní stanici lanovky, sjezd do údolí, možnost prohlídky městečka, cestou zpět zastávka v INNICHENU (jedinečná románská katedrála), odjezd do hotelu, večeře.
5. den: snídaně, odjezd k jezeru Misurina, mýtnou silnicí k RIFUGIO AURONZO (2 320 m), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ↑200 m, ↓200 m): na RIF. A. LOCATELLI (2405 m), dále přes PASSO FISCALINO (2 519 m) na chatu RIF. LAVAREDO (2344 m) a zpět k busu u RIF. AURONZO. Lehčí varianta (2 z 5; 4 hod., ↑100 m, ↓100 m): na RIF. A. LOCATELLI, dále na RIF. LAVAREDO a zpět k autobusu, odjezd do hotelu, večeře. Obě varianty nabízejí nádherné výhledy na dominantu Dolomit - TRE CIME DI LAVAREDO a procházejí místy, kde se za I. světové války urputně bojovalo.
6. den: snídaně, odjezd místním mikrobusem (cca 4 EUR) do průsmyku STALLER SATTEL (2052 m, na hranicích Rakouska a Itálie), základní varianta (2,5 z 5; 7 hod., ↑800 m, ↓800 m): nádherný výstup na ROTE WAND (2818 m) kolem potoka ACKSTAL BACHE, lehčí varianta (2 z 5; 3 hod., ↑100 m, ↓100 m): z průsmyku kolem rakouského jezera OBERSEE k chatě stejného jména - možnost občerstvení, italská večeře.
7. den: snídaně, odjezd k jezeru PRAGSER WILDSEE (1500 m) - nejromantičtější jezero Dolomit, základní varianta (2 z 5; 7 hod., ↑500 m, ↓500 m): výstup na GR. APOSTEL (1995 m), lehká až středně těžká túra. Těžší varianta (3 z 5, 7 hod., ↑1300 m, ↓1300 m): výstup na SEEKOFEL (2810 m) - nádherné výhledy na západní část Dolomit, lehká varianta (1 z 5; 2 hod., ↑50 m, ↓50 m): procházka kolem jezera, zpět k busu, všichni odjezd do hotelu večeře.
8. den: snídaně, odjezd do ČR, příjezd do ČR v nočních hodinách.

Náročnost

2,5

Nástupní místa

Beroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha.

Svoz Brno, svoz Ostrava, svoz Tábor, svoz Bratislava, svoz České Budějovice, svoz Jihlava.

Jiná sdělení

Dětské ceny

děti do 3 let – 0 Kč

děti 4 –6 let – 10 890 Kč

děti 7– 8 let – 12 090 Kč

děti 9 – 15 let – 13 290 Kč

Dětské ceny jsou platné pouze při ubytování s 2 dospělými osobami.

POŘADATEL ZÁJEZDU CK POZNÁNÍ

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Alpské toulky a termály

Alpské toulky a termály

Nově koncipovaný program nabízí lehké výlety alpskou krajinou zakončené návštěvami alpských termálů.

6350 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks