Rafting a turistika ve Švýcarsku  

Kategorie = Vodní turistika Doprava = Autobus
Rafting a turistika ve Švýcarsku
 

 

Stát(y): Švýcarsko ,Rakousko

 

Tento zájezd nabízí rafting na divokých tocích švýcarsko-rakouského pomezí proložený výstupem na třítisícový vrchol. Spojení raftingu na řece Inn a hlubokým kaňonem Vorderrheinu s výhledy na ledem pokryté vrcholy Alp si zaručeně získá každého účastníka.

 

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

Průvodci, doprava autobusem, 3x kemp, zapůjčení lodí a vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, informační materiály, pojištění MAD MAT.

Poznámka: Sleva za vlastní dopravu 550 Kč/os.

Cena nezahrnuje

Stravování

Informace o stravování

Vlastní

Informace o ubytování

3x v kempu (ve vlastních stanech).

Program

1.–2. Večerní odjezd z ČR, noční přejezd do Švýcarska, rafting na řece Inn.
3. Středně náročná horská túra na třítisícový vrchol s výhledem od Grossglockneru až po Mont Blanc. Odpoledne přejezd k řece Vorderrhein.
4. Celodenní rafting na řece Vorderrhein v nejhezčím kaňonu Švýcarska.
5.–6. Přejezd do Rakouska, splutí řeky Sanna, noční přejezd do ČR (Praha do 6:00).

Náročnost

3 - Středně náročné

Nástupní místa

Praha, Beroun, Plzeň.

Jiná sdělení

VYBAVENÍ
Na zá­jez­du budete mít k dispozici 5 – 6 raftů. Používáme raftové čluny typu MAD MAT 9fts – 14fts pro 3 – 10 osob. Pohon lodí zajišťují plastová pádla s duralovou žerdí od firmy Pro­fi­plast. Pádlo je opatřeno v místě úchopu plastovou bužírkou. Dále vám zapůjčíme neoprenové kal­ho­ty s lac­lem, neoprenové triko, neoprenové boty, vodácké bundy a plovací vesty. Tyto výrobky jsou naší vlastní produkce – MAD MAT. Každý účastník je vybaven univerzální helmou značky Bomber. V chladnéjším počasí dodáváme neoprenové rukavice pro váš tepelný komfort.

Se zapůjčeným materiálem je nutno rozumně zacházet, aby nedošlo ke zbytečnému poškození nebo zničení. Oprava raftu stojí nejméně 6.000,–Kč. Neopren se snadno roztrhne necitlivou ma­ni­pulací a ost­rým před­mě­tem. Oprava malé díry stojí asi 100,–Kč, za o­pra­vu většího poškození si výrobce účtuje podstatně více. Vedoucí zájezdu vás poučí, jak se k ma­te­riálu chovat a jak s ním zacházet. Poškození za jízdy jde na vrub CK, stejně tak, uplave-li vám pádlo, nebo jiná sou­část výzbroje. Dojde-li k poškození nebo ztrátě mate­riálu nedbalostí, bude náhrada poža­dována od viníka. Za po­škození raftu ručí průvodce, za ostatní materiál posádka.

VYBAVENÍ NA VODU

Je vhodné si vzít oblečení pod neopren – nejlépe plavky nebo krátké elastické kalhoty a teplé triko nebo fleecovou mikinu s dlouhým rukávem. Výborné jsou výrobky z moderních materiálů – mikrovláken. Jsou lehké, nenasákavé a hřejí i v mokrém stavu. Velikost neoprenu a bot si můžete objednat, zvláště máte-li nestandardní potřebu. Všichni musí mít obuv do vody. Pokud nemáte vlastní neoprenové boty a nehodláte si je od nás zapůjčit, doporučujeme si vzít tenisky na zavazování a teplé ponožky (vlněné nebo froté, které hřejí i mokré). V gumových holínkách nelze plavat, a proto jsou zakázané.

POŘADATEL ZÁJEZDU ADRENALINE CENTRE

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks