Rafting ve Slovinsku  

Kategorie = Vodní turistika Doprava = Autobus
Rafting ve Slovinsku
 

 

Stát(y): Slovinsko

Proniknout ke krásám Julských Alp znamená raftovat na technicky náročném a balvanitém toku řeky Soča nebo plout na nafukovací kanoi na technicky náročnější řece Koritnica. Můžete také projít kaňon horského potoka, slaňovat vodopády a skákat do hlubokých tůní nebo se proplazit do nitra hor temnými chodbami krasových jeskyní. Nově je možné vyjet přímo z Bovce lanovkou až na Kanin a užít si nádherné výhledy.

Aby byl program perfektní, připravili jsme několik variant programů. Základ itineráře zůstává stejný, jen poslední den je upravený podle toho, na co je daný termín nejvhodnější. V jarním termínu budeme raftovat na řece Sava Bohinjka, v letních měsících zaraftujeme na ledovcové řece Isel nebo vystoupíme jišťenou cestou – via ferratou na jeden z vrcholů Julských Alp. V posledním termínu navštívime vinařskou oblast Goriška Brda v době vinobraní, prohlédneme si sklepy a ochutnáme speciality místních pěstitelů.

To je pohodově strávený prodloužený víkend ve Slovinsku!

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

Průvodci, doprava autobusem, 2x (3x) kemp, zapůjčení lodí a vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, informační materiály, pojištění MAD MAT.

Cena nezahrnuje

Služby za příplatek:

2 noci: apartmán pro 2 osoby (os./pobyt) – 2030 Kč, apartmán pro 3 osoby (os./pobyt) – 1750 Kč, apartmán pro 4-6 osob (os./pobyt) – 1730 Kč.

3 noci: apartmán pro 2 osoby (os./pobyt) – 2800 Kč, apartmán pro 3 osoby (os./pobyt) – 2470 Kč, apartmán pro 4-6 osob (os./pobyt) – 2450 Kč.


Sleva za vlastní dopravu 500 Kč/os

Připojištění karantény COVID-19 - 200 Kč/os


Alernativní program:

canyoning 48 EUR/os.
hydrospeed 50 EUR/os.
speleologická túra 48 EUR/os.
kanoe na Koritnici 30 EUR/os.
horské kolo 20 EUR/os.
zip-line 55 EUR/os.
degustace ve vinném sklipku 10–15 EUR/os.

zapůjčení ferratového setu na Pristojnik - 250 Kč/osoba/den - úhrada na místě (nutno objednat předem).

Informace o ubytování

2x (3x) kemp (ve vlastních stanech).

Program

1. - 2. Večerní odjezd z ČR, noční přejezd do Slovinska. Super rafting na řece Soča mezi obrovskými kameny a hlubokými lagunami.
3. Alternativní den na přání: kaňoning pro začátečníky i pokročilé, speleologická túra – průstup jeskynním systémem, na kanoích úzkým kaňonem řeky Koritnica, pěší nebo cyklo výlety.

KVĚTEN
4. - 5. Vzrušující raftování na vodnaté rakouské řece Isel; noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

SRPEN
4. - 5.
Působivá horská túra Prisojnik (2547 m) s možností výstupu po via ferratě, noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

ZÁŘÍ (delší termín)
4. Dopoledne kanoe na dolní Soče, odpoledne návštěva vinařské oblasti Goriška Brda a degustace vína.

5. - 6. Dopolední výlet k pramenům a horním soutěskám Soči, odpoledne rafting na řece Soča, noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

Náročnost

2 - Mírně náročné

Nástupní místa

Praha, Příbram, Písek, České Budějovice.

Vlastní doprava

Jiná sdělení

TECHNICKÉ VYBAVENÍ pro vodácké zájezdy:
Pro úplný komfort námi nabízených služeb je v ceně zahrnuto zapůjčení lodí a potřebného vodáckého vybavení, odpovídajícího charakteru zájezdu a aktuálním povětrnostním podmínkám. Obdržíte neoprenový oblek, neoprenové boty, kvalitní vodáckou bundu, plovací vestu, helmu a pádlo. Veškeré vodácké vybavení je vyrobeno na zakázku pro firmu MAD MAT SPORT, tak aby odpovídalo požadavkům jednotlivých typů zájezdů, na kterých používáme samovylévací kanoe YUKON a raftové čluny.

POŘADATEL ZÁJEZDU ADRENALIN CENTRE

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.