Rakouské Kolorádo pro děti III. NOVINKA  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Rakouské Kolorádo pro děti III. NOVINKA
 

 

Stát(y): Rakousko

Horské atrakce a nové cyklotrasy
• nové atrakce v Rittisbergu
• známé i neznámé cyklostezky
• dech beroucí panoramata

Tento nový program vás zavede do překrásných Nízkých Taur, do oblastí Amadé a Dachstein-West. Připravili jsme pro vás panoramatické trasy po horských cestách i říčních cyklostezkách, děti čekají nové atrakce na alpských vrcholech a rodiče ochutnávky místních specialit na prosluněných terasách horských salaší v blízkosti fantastických dětských parků. Na dosah vrcholům se dostanete naším autobusem i lanovkou s koly.

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, povlečení a ručník, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, informační materiály. Děti do 6 let v příp. ceny 3300 Kč bez nároku na samostatné lůžko.

Cena nezahrnuje

V ceně není: Ramsau lanovka na Rittisberg (7,50/děti 4,50 EUR), sjezd např. na terénních koloběžkách (6,50/dítě
4,50 EUR nebo 10 EUR dosp./6 EUR dítě=zpáteční), Wagrain (20 EUR dosp./10 EUR dítě), Abtenau (8 EUR dosp./7 EUR mládež/6 EUR dítě). Dětský park Untertauern zdarma. Ceny bez záruky, mož-nost skupinových slev.

Informace o stravování

7x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 1050 Kč/os.).

TIP: možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

Informace o ubytování

7x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 2100 Kč/os./pobyt na přistýlce. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 3500 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručník v ceně. V jídelně možnost posezení, zdarma WiFi, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Program

1. Ranní přesun do Rakouska se zastávkou v Solné komoře. 2. Z Altenmarktu po Enžské cyklostezce do Schladmingu (27 km), přesun do Ramsau na atrakce na Rittisbergu - horské koloběžky, bobová dráha, dětský lanový park, trampolíny a další NOVÉ atrakce... Návrat busem příp. na kolech (37 km) do St. Martina. 3. Naším autobusem horskou silnicí k Arturhausu (1500 m), minizoo a Slackline Park. Lehký pěší výlet vyhlídkovou cestou k horské chatě Mitterfeldalm, občerstvení (cca 2 h). Návrat autobusem nebo zkušení na kolech po staré zlatokopecké cestě do Bischofshofenu (16 km klesání). 4. Autobusem do Untertauern - dětský park, minizoo. Po Taurašské a Enžské cyklostezce do Radstadtu (výstava „bláznivých" kol v parku) a Altenmarktu k aquaparku (32 km) nebo dále do St. Martina (50 km). 5. Od horského jezírka Jägersee do Wagrainu (17 km). Kabinovou lanovkou do dětského ráje Wagraini na vrchol Grafenberg (lanové parky, jezírko s vory, lanovým mostem, klouzačky, kozy...). Zpět busem či na kolech přes světoznámé lyžařské středisko Flachau (+27 km). 6. Ze St. Martina údolím říčky Lammer lemující masív Tennengebirge do Abtenau, možnost výjezdu kabinovou lanovkou na Karkogel a sjezd na 2kilometrové letní sáňkařské dráze nebo na terénních koloběžkách i na podivuhodných vozítkách „bockerl" (21/33 km). 7. Po horské cyklotrase Panorama Route do Lammertalu (chytání a grilování pstruhů), zpět naším autobusem (12-25 km). Odpoledne lukostřelba. 8. Na kole přes Bischofshofen po Tauernské cyklostezce ke skanzenu se 7 historickými vodními mlýny, cíl pod mohutným hradem Hohenwerfen (25 km). Odjezd do ČR. Povrch asfalt, jemná šotolina.

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 13,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1×za pobyt.

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Jiná sdělení

* cena D6 platí pro dítě do nedovršených 6 let BEZ NÁROKU NA LŮŽKO!

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Panorama trip

Panorama trip

Důmyslně sestavené trasy pro milovníky alpských panoramat! Připravte se na nekonečné horizonty! Objevili jsme pro vás horské silničky a cesty, na kterých se budete kochat výhledy a k jejichž startu vás bez námahy vyveze náš autobus. Představíme...

8550 Kč

 
Okolo Neziderského jezera a krajem modré frankovky

Okolo Neziderského jezera a krajem modré frankovky

Vrchol vinařsko-cyklistické sezóny na rakousko-maďarském pomezí na cyklostezkách mezi vinicemi i rákosem okolo Neziderského jezera, v místě střetu nejvýchodnějších výběžků Alp a nejzápadnějších výběžků Pannonské nížiny. Etapa po cyklostezce...

5450 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks