Rakouskými Alpami v běžeckých botách II.  

Kategorie = Running Doprava = Autobus
Rakouskými Alpami v běžeckých botách II.
 

 

Stát(y): Rakousko

S úsměvem mezi alpskými vrcholy
• alpské klima podporující zdraví a vitalitu – přírodní doping
• osvědčené trasy po kvalitních cestách s výhledy
• ubytování v 1000 m n. m. ve východisku 10 tras pro běh a NW

Místo pro tento nový zájezd jsme zvolili záměrně v St. Martinu am Tenngebirge - idylické horské vesnici v nadmořské výšce 1000 m, nazývané pro své výjimečně zdravé klima Vitaldorf, Aktivdorf a také Naturparadies. Tento horský ráj je východiskem 10 značených tras pro běh (4 stupně náročnosti) a nordic walking, které vedou po nenáročných lesních a horských cestách v délce 2-20 km. Několika místům v okolí je přičítána zvláštní energie, harmonizující tělo a mysl. Pozor – není potřeba spěchat zpět, ba naopak – k posezení a ochutnání místních sýrů, čerstvých horských pstruhů či nezapomenutelného štrůdlu zvou osobité salaše na trase.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Informace o stravování a ubytování

Ubytování, Stravování, V ceně, Nástupní místa: viz zájezd 501.

Program

1. Dopolední přesun busem do Solné komory, Pekelných hor/Höllengebirge. Výběh k jezerům Langbathseen po trase Panoramaweg (8-15 km) nebo s turisty lanovkou na Feuerkogel (1585m) s 360 rozhledem. Po vysokohorském plató kolem horských až na Gr. Höllkogel (1862m), nejvyšší bod pohoří (5-13 km).
2. Od horského hotelu Arturhaus (1502 m n. m.) vyhlídkovou cestou k salaši Mitterfeldalm (1669 m n. m.) a okolo Hochkeilu (16 km) s možností výběhu na vrchol (1782 m n. m., +3 km).
3. Běžecké trasy v Ramsau - horském tréninkovém středisku běžců a biatlonistů: okruh Kulmbergrundweg „Sprortberg" (9 km), Rittisbergrundweg „Hüttenberg" kolem 5 chat (11 km) s možnostmi prodloužení. Zájemci o výjezd lanovkou k ledovci Hoher Dachstein a k dech beroucí vyhlídkové plošině Sky-walk se přidají k turistické skupině.
4. Ze St. Martina k horské chatě Halmgut s občerstvením a dále po Plattenrunde (10-15 km). Odjezd do ČR. Trasy po značených cestách s horským profilem. Výjezdy autobusem za běháním lze vynechat a potrénovat po trasách v okolí pobytového St. Martina nebo individuálně zajet do Salzburgu (2 EUR) případně relaxovat v příjemném vysokohorském prostředí.

Nepřehlédněte: zájezd probíhá souběžně se zájezdem 502 s turistickým programem. Oba zájezdy lze kombinovat.

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 12,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). NOVINKA: zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1× za pobyt.

Další aktivity v St. Martinu: Jízda na koni (3 EUR), lukostřelba (5 EUR), badminton (zdarma), protahovací a posilovací cviky na „fitness pyramidě" u jezera (zdarma).

Náročnost

2

Jiná sdělení

Úvodní foto: Trailrunning in Serfaus (lightwalk.de)

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.