Sárvár, wellness, termály a víno Zadunají  

Doprava = Autobus
Sárvár, wellness, termály a víno Zadunají
 

 

Stát(y): Maďarsko

Zážitkový prodloužený víkend v Maďarsku, termální lázně Sárvár a Mosonmagyaróvár, slavnosti vinobraní, výborné víno a gastronomie.

Pobyt v lázeňském městě Sárvár se zámkem neblaze proslulé krvavé hraběnky Báthoryové, dneska si tu novou slávu získávají místní termály. Zažijete dvoje termální nej – nejmodernější luxusní lázně a nejúčinější termální lázně a wellness v Zadunají . A k tomu lákavá gastronomie a ještě lepší víno kraje Badacsony a hlavně – slavnost vína a pravý čardáš. Zkrátka pohodový víkend s vínem a lázněmi. Tato termální pohádka je jako stvořená i pro kolektivy. Zájezd bez nočního přejezdu.
Termální lázně: lázně Sárvár , lázně Mosonmagyaróvár

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 3x hotel v Sarvaru, 3x snídaně, 2x večeře, průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jízdu terénními vozy, fakult. výlet na slavnosti vinobraní s ochutnávkou vína a veškeré vstupné (12 000 HUF nebo 45€) a vše, co není obsaženo v položce Cena zahrnuje.

Příplatky

800 CZK - jednolůžkový pokoj
890 CZK fakult výlet k Balatonu na slavnost vína

Informace o stravování

3x snídaně formou bufetu, 2x večeře servírovaná ve formě menu, nápoje nejsou v ceně

Informace o ubytování

v hotelu v Sárváru (2–3lůž. pokoje s příslušenstvím) v centru města a nedaleko areálu termálních lázní

Program

1. den: odjezd z Prahy v 6 hod od stanice metra C – Budějovická - východ ul. Olbrachtova, z autobusové zastávky, křižovatka ul. Budějovická a Vyskočilova, další odjezdová místa: Plzeň, Brno, svoz od 4 osob z Hradce Králové a Pardubic za příplatek 300 korun, KŐSZEG, městečko ostružin, jedno z nejpůvabnějších náměstí v Maďarsku , gotický kostel sv. Jakuba, barokní kostel sv. Emericha, brána Hrdinů, příjezd do SÁRVÁRU (Blatný Hrad) město a zámek krvavé hraběnky Báthoryové - čachtické paní, ubytování, hrad rodu Nádasdy, arboretum, fakultativně koupel v luxusních termálních lázních, moderní areál s wellnesscentrem

2. den: celodenní pobyt v termálech Sárvár a využití saunového světa a wellnesscentra v termálních lázních, návštěva zámku Sárvár a arboreta se vzácnými stromy, místní vyhlášená cukrárna

3. den: fakult. výlet k Balatonu , BADACSONY, vinařská oblast kolem obrovského čedičového masivu, procházka nebo fakultativně cesta terénními vozy do okolních vrchů a vinohradů, slavnost vína – sběr hroznů, ochutnávka pálinky, moštu a kvalitního vína, oběd s výhledy na největší sladkovodní jezero střední Evropy; folklórní představení s pravým čardášem; variantně celodenní pobyt v termálech Sárvár , využití saunového světa a wellnesscentra

4. den: MOSONMAGYARÓVÁR , historické centrum městečka s hradem, termální lázně v zeleni, jedny z 5 nejúčinnějších v Evropě, návrat do Prahy do půlnoci

CK si vyhrazuje právo drobných záměn programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám.

Tipy

Pojištění

Součástí ceny zájezdu je komplexní pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel. Cena zájezdu zahrnuje též povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.

Orientační ceny vstupného

Sárvár, termální lázně: 2 900 HUF dospělí, 1 600 HUF děti, 1 600 HUF příplatek za saunu (po 16.h jen 900 HUF), hrad: 770 HUF, 500 HUF arboretum, Mosonmagyáróvár, lázně: 3 150 HUF/ děti 2 100 HUF, Mosonmagyáróvár, vstupné do saun 2 100 HUF, vratná kauce na skříňku 500 HUF

Kapesné

Doporučujeme s sebou min. 16 200 HUF nebo 60 € kapesného, z toho na vstupy min. 12 000 HUF nebo 45€ (1€ = 240 Ft). Ceny vstupného v textu jsou orientační. Doporučujeme alespoň menší množství měny s sebou. Možná někdy výměna forintů i za Kč v bance, ale pouze ve všední dny. Krásné suvenýry, papriky a výborné víno vás nenechá chladnými.

Výlety

Výlet k Balatonu do vsi Bádacsony za vínem - uskuteční se v případě zájmu alespoň 20 osob. V ceně je doprava, pálinka, sběr vína, ochutnávka moštu i vína, svačinka a oběd, vystoupení s čardášem.

Poznámky

Termální lázně:
Lázně Sárvár:
lázeňské centrum spojené přímo s arboretem bývalého sídla maďarského rodu Nádasdy. Termály se využívají na léčení pohybového ústrojí, kožních a gynekologických potíží. Kryté i venkovní bazény, skluzavky. Z vody místního pramene se získává sůl, tzv. Sárvárské termální krystaly známé po celém světě.
Lázně Mosonmagyaróvár: lázeňské středisko u slovenských hranic s vodou tryskající z hloubky 2 km a 740C teplou. Jde o alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodu s mnoha rozpuštěnými solemi, vhodnou především na choroby kloubů či páteře a artróz. Dále je vhodná k léčbě chronických zánětů kloubů, neuróz, úbytku vápníku v kostech, poúrazových stavú, gynekologických obtíží či jako inhalace při bronchitidách. Areál leží v těsné blízkosti historického centra a nabízí krytý 50 m plavecký bazén, venkovní léčební bazény s teplotou 25 až 370C, dětský bazén a další venkovní bazény s vodou 31-330C teplou.
Do termálních lázní doporučujeme osušky nebo pláště, do plaveckých bazénů nutná koupací čepice. Uzaviratelnou nádobku na peníze. Areály jsou vybaveny restauracemi nebo bufety.

Jiná sdělení

Garantem partnerská Ck.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks