Silvestr v Malajsii  

Kategorie = Silvestrovské zájezdy Doprava = Letecky
Silvestr v Malajsii
 

 

Stát(y): Malajsie

Starobylý George Town a moderní Kuala Lumpur
Procházky čajovými plantážemi
Oslavy Nového roku na plážích ostrova Penang

Co takhle letos oslavit Nový rok trochu jinak? Exotická Malajsie nabízí nepřeberné množství památek, přírodních krás a kilometry písečných pláží. V úvodu vás pozveme do malajsijské metropole Kuala Lumpuru s pestrou směsicí tradičních kultur, moderních staveb a skvělé kuchyně. Ruch velkoměsta vystřídá zpěv ptáků a šustění čajových lístků v kopcích Cameron Highlands. Naše putování zakončíme na ostrově Penang, nazývaném kdysi "Perlou Orientu". Zdejší starobylé uličky čínských kupeckých domů na závěr vystřídá odpočinek na písečných plážích ostrova.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

letenka Praha–Kuala Lumpur–Praha (vč. všech poplatků), mikrobusy, 7x hotel *** se snídaní, 1x slavnostní silvestrovská večeře, vstupné do památkových objektů a přírodních lokalit dle programu, český odborný průvodce China Tours.

Informace o stravování

7x snídaně, 1x slavnostní silvestrovská večeře

Informace o ubytování

7x hotel ***

Program

1.–2. den

Praha – Kuala Lumpur: přílet a první seznámení s hlavním městem Malajsie – večer u majestátních Petronas Twin Towers (nejvyšší "dvojčata" světa, 452 m).

3. den

Kuala Lumpur – Cameron Highlands: procházka kolem hlavních pamětihodností Kuala Lumpuru – Náměstí nezávislosti, Národní mešita, budova starého nádraží; pokračování dál na sever do zvlněného kraje v okolí horské stanice Cameron Highlands (1300 m n.m.) – cestou zastávka u vodopádu Iskandar a u pitoreskních jeskyní Batu – hinduistický chrám střežený houfy opic.

4. den

Cameron Highlands: nenáročné výlety po kopcích v příjemném horském podnebí – procházka mlžným pralesem, návštěva motýlí farmy, květinových a zeleninových zahrad, či buddhistického kláštera.

5. den

Cameron Highlands – Penang:zářivě zelené čajové plantáže, sledování procesu výroby v jedné z nejznámějších čajových továren Malajsie BOH Tea Factory; půldenní přejezd na ostrov Penang (přes 13 km dlouhý most) do George Townu , úžasná atmosféra starobylého města s koloniální architekturou, mnoha mešitami a čínskými chrámy.

6. den

Penang: britská pevnost Cornwallis, hodinová věž, okázalý shromažďovací dům klanu Khoo, bohatě zdobený jihoindický chrám, největší buddhistický chrám v Malajsii Kek Lok Si s 30 m vysokou věží. Večer přivítání Nového roku v exotickém prostředí tropické země.

7.–8. den

Penang: volný program – odpočinek na písečných plážích, možnost vodních sportů a výletů po ostrově.

9.–10. den

Penang – Kuala Lumpur: přesun na letiště v Kuala Lumpuru a odlet zpět do Prahy, přílet do ČR 10. den.

Nástupní místa

Praha-Ruzyně

Tipy

Velikost skupiny: 8–16 účastníků

Naše doporučení:
Dopřejte si exotického Silvestra! Oslavte letos zimní svátky jinak a vydejte se do Malajsie – za památkami i nádhernou přírodou, příjemným teplem a kilometry písečných pláží .

China Tip:
Už jste ochutnali durian? Toto v jihovýchodní Asii velmi oblíbené ovoce má velký oválný plod dorůstající velikosti kolem 30 cm. Barva se pohybuje mezi odstíny žluté, zelené a hnědé. Silná slupka s ostrými výrůstky pak ukrývá jedlou hmotu kašovité konzistence a poměrně lahodné chuti. Slávu si durian získal zejména pro svůj svébytný odér. Někteří mají pro jeho vůni slabost, jiní ji popisují jako zápach hniloby či použitých ponožek. Něco na tom bude, protože na mnoha místech platí zákaz vstupu s durianem do veřejných dopravních prostředků, hotelů a veřejných budov vůbec.

Jiná sdělení

Pořadatel: CK China Tours

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.