Slovinským Posávím z **** Rimských Toplic   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus Strava = PP
 

Stát(y): Slovinsko

Panenská příroda Kozjanska a Laška
• neomezená relaxace v **** lázních
• kopcovité i údolní trasy
• ochutnávka vín a pivní fontána

 
Slovinským Posávím z **** Rimských Toplic

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
23401 24.07.2018 - 30.07.2018 4/5 / PP
5 / 165 Kč 10290 Kč
-
250

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není ochutnávka sýrů a vín 6 EUR/os., fontána piv 8 EUR, prohlídka pivovaru Laško s ochutnávkou 3 druhů (8 EUR), příp. vstupné do jeskyně, kláštera, do jiných termálů.

Popis zájezdu

Půvabný kraj mezi řekami Sáva a Savinja si vás získá nedotčenou přírodou, silničkami údolími i úzkými silničkami mezi horskými vesnicemi. Historie na vás dýchne z tajemných příběhů vklášteře Jurklošter, na hradech Sevnica a Podčertek, či v jeskyni Peklo. Naše trasy vedou kolem osvěžujících jezer i termálních lázní Laško, Olimia a Rogaška Slatina, kde si připijeme 8000 let starou minerálkou Donat Mg. K relaxaci a klidu zvou lázně Rimske Toplice, jejichž blahodárné působení na tělo i mysl oceňovali již Římané, členové královských rodin a důstojníci jugoslávské armády.

Program

1.-2. Noční přejezd do Slovinska, u předalpského Šmartinsko jezera začátek rovinaté trasy přes Celje a po cyklostezce lemující řeku Savinju kolem lázeňského Laška a stejnojmenného pivovaru do Rimskych Toplic (30 km). 3. Údolím bystřiny Gračnica k jednomu z nejstarších kartuziánských klášterů – Jurklošter, dále stoupáním na Planinu s výhledy a sjezd do údolí řeky Sávy, podél ní přes Sevnici (středověký hrad, rodiště M. Trumpové)do Hrastniku (72 km). Nebo údolní okruh podél řek Savinja a Sáva přes Radeče do Hrastniku (22 km/38 km). Večer ochutnávka vín a sýrů u vinaře. 4. Autobusem do historického města Žalec, na kolech okruh „Údolím zeleného zlata“ mezi chmelnicemi a vesničkami a kolem jezera Šmartno (50 km). Nebo okruh s návštěvou krasové jeskyně Peklo (15 km). Ochutnávka piv z unikátní fontány piv v Žalci. Návrat busem či na kole (+30 km). 5. Na kolech či autobusem výjezd na Planinu pri Sevnici (26 km), odsud panenskou krajinou Kozjanského parku do malebného údolí řeky Sotla, která tvoří hranici s Chorvatskem a podél které pojedeme přes Podčertek s hradem (možnost zajížďky do lázní Olimia s klášterem a čokoládovnou, + 2x4,5 km) do lázní Rogaška Slatina (37/63 km). Nebo autobusem do lázní Rogaška Slatina, nenáročný okruh přes Jerčin a Vonarje (24 km). 6.-7. Panoramatický okruh přes horské vesnice Trbni Dol, kolem unikátního moderního kostelíku Sv. Barbory do Šentrupertu, sjezd do Laška, možnost návštěvy pivovaru s ochutnávkou (48 km). Tento kopcovitý okruh lze nahradit celodenní relaxací v lázních Rimské Toplice. Odpoledne odjezd do ČR. Jezdíme po cyklostezce a vedlejších silnicích, profil rovinatý a kopcovitý.

RELAX TOTÁL: neomezené vstupné do termálů Rimske Toplice v ceně! Libovolnou etapu lze nahradit relaxací a využít zdarma nabídky animačního programu (výlety, zumba, vodní gymnastika, nordic walking…). Minerální voda v Rimskych Toplicich platí za jednu znejúčinnějších.

TIP: Možnost návštěvy dalších termálů na trase: Laško, Olimia, Rogaška Slatina.

Náročnost

2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Jihlava, Brno.

Informace o ubytování

4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím ve **** hotelu v termálním areálu Rimské Toplice, 1lůžkový pokoj za příplatek 1700 Kč/pobyt. WiFi zdarma. ZDARMA vstup do muzea lázní Rimske Toplice, které patří k nejstarším ve Slovinsku, ale donedávna nebyly přístupné pro veřejnost.

Informace o stravování

4x polopenze formou bohatého bufetu. V ceně wellcome drink.

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

Jitka Abrahamová - KOMUNIKACE na základě Emoční inteligence