Štýrské stezky, vinohrady a termály  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Hotel Doprava = Autobus Strava = PP
Štýrské stezky, vinohrady a termály
 

 

Stát(y): Rakousko ,Slovinsko

Tajný tip pro skutečné milovníky kola a vína

  • silničky po hřebenech vinohradů
  • rovinatá Murská cyklostezka
  • neomezené využití termálního areálu

Na samém jihu Rakouska, na pomezí se Slovinskem, se ocitneme uprostřed překrásných vinohradů, jejichž typické kontury dávají smyslný ráz horizontům, vynořujícím se z melancholických luhů v údolí říček. Pojedeme po hřebenech vinohradů s množstvím sklípků a typických lokálů a s uklidňujícími výhledy do dáli. Ačkoliv silničky mezi kopcovitými vinohrady chvílemi podráždí naši kondici, získá si zdejší poetická krajina naše srdce. Ptáte se, jak je možné, že jste tento kraj dosud neznali? Inu, tak to u tajných tipů bývá…

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
24501 16.06.2021 - 20.06.2021 4/5 HOT / PP
5 / 165 Kč 10590 Kč
-
200

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín. Dětské ceny po rozkliknutí konkrétního termínu.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, neomezený vstup do wellness a termálního areálu hotelu, zapůjčení županu, 1x denně sauna, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Informace o stravování

4x polopenze formou bufetu, začíná večeří po první etapě a končí snídaní v den odjezdu.

Informace o ubytování

4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím ****hotelu s termálním a wellness areálem, 1lůžkový pokoj za příplatek 1800 Kč/pobyt. WiFi zdarma.

Program

1. Cesta busem přes Rakousko do slovinských termálních lázní Radenci, ubytování, volný čas pro relaxaci v termálním areálu.

2. Autobusem s naloženými koly do Spielfeldu a po rovinaté Murské cyklostezce přes Mureck, Bad Radkersburg do našeho hotelu v Radenci (46 km).

3. Vyhlídkový okruh z hotelu vinařskými vesnicemi Radgonsko-kapelské vrchoviny přes Kapelsky Vrh, Police, Gornja Radgona zpět do hotelu (44 km).

4. Naším autobusem do Spielfeldu, odsud okruh po členitých hřebenových silničkách uprostřed půvabných vinohradů jihoštýrské vinné cesty se svůdnými sklípky a rovinatým podhůřím kolem zámků v Gamlitzu a Ehrenhausenu zpět k autobusu po Murské cyklostezce (32 km). Kopečkovitý přídavek po pohádkově krásné panoramatické cyklotrase Südsteierischer Panoramaradweg přes Langegg (+ 12 km).

5. Od hotelu vyhlídkovou trasou Panoramatour slovinskými příhraničními vinařskými vesnicemi a po rakouské cyklotrase Thermenweg, výjezd do kultovní vinařské vesnice St. Anna am Aigen s velkolepým výhledem z prosklené vyhlídky na závěr našeho vinařsko-relaxačního cykloputování (31 km). Odjezd do ČR. Povrch ve vinohradech kopcovitý, na Murské cyklostezce rovinatý, povrch asfalt a šotolina.

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Jihlava, Brno, Mikulov.

Tipy

RELAXACE: PO CELÝ POBYT NEOMEZENÁ RELAXACE V TERMÁLNÍM a PLAVECKÉM AREÁLU + 1x denně sauna ZDARMA!

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Za krásami alpských jezer a jezírek

Za krásami alpských jezer a jezírek

Po říčních, údolních i rovinatých jezerních cyklostezkách pronikneme do nitra překrásné krajiny Solné komory, jakési jemné verze norských fjordů uprostřed nepřístupných hor. Spatříte jezera velká i hluboká, honosná...

8850 Kč

 
Meandry a termály Mošoňského Dunaje

Meandry a termály Mošoňského Dunaje

Dopřejte tělu i duchu lahodící kombinaci pohodové cykloturistiky v rovinatém maďarském Podunají, komfortního ubytování a koupání v termálních lázních! Trasy vedou lužními lesy, kolem romantických meandrů a říčních ramen Mošoňského Dunaje,...

7950 Kč

 
Cyklostezkou od Alp k Dunaji & Wachau & Mostviertel

Cyklostezkou od Alp k Dunaji & Wachau & Mostviertel

Projedeme přírodně nejpodmanivější část Podunajské stezky – Wachau a moštový kraj Mostviertel podél řeky Erlauf, spojující Alpy s Dunajem. Naše trasy lemují terasovité vinice, vrcholky Alp, malebné vesnice, kláštery a proslulé vinohrady. Každý den...

5750 Kč

 
Cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol

Cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol

Grossglocknerská panoramatická silnice v ceně zájezdu! Náš autobus vám usnadní průnik na jižním úpatí nejvyšší hory Rakouska, Grossglockner (3798 m). Atraktivně sestavený program nejoblíbenějších tras v Italských i Rakouských...

9450 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

E-shop se sportovním oblečením a vybavením