Svatomartinská zákoutí   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Svatomartinská zákoutí
 

 

Stát(y): Rakousko

Tajné t(r)ipy mezi Hochkönigem a Radstadtskými Taurami

• pohodové cyklovýlety po silničkách

• lanovkou s koly za výhledy

• za romanti kou k horským salaším
V TOMTO ZÁJEZDU SI LZE ZDARMA VYZKOUŠET KOLOBĚŽKU!

Vzrušuje vás pocit objevitele úžasných míst a málo známých, zato nádherných cest? Pak je tento zájezd určen přesně pro vás! Vychutnejte si drsnou romanti ku taurských údolí, velkolepost výhledů, které se před i pod vámi rozprostřou během našich nově probádaných etap! Stoupání vám usnadní autobus i kabinková lanovka.

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

V ceně: doprava vč. kola, ubytování, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, povlečení, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není lanovka na Bischlinghöhe (cca 10 EUR vč. kola), hrad Hohenwerfen 11 EUR.

Informace o stravování

Stravování: 4x polopenze v Pensionu Heidi (snídaně servírované, večeře o 3 chodech, česky hovořící personál). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 600 Kč/os.).


Informace o ubytování

Ubytování: 4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím a studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5 a 6 osob. Sleva 1200 Kč/pobyt na přistýlce (rozkládací gauč či křeslo). Příplatek za obsazení pokoje 1 osobou 2000 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručníky v ceně. Studia a apartmány mají vybavenou kuchyňku (pokoje nikoliv). Ve společenské místnosti (jídelně) možnost posezení, zdarma přístup k internetu (WiFi), stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů.

NOVINKA: Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Pobytový St. Marti n je idylickouhorskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm.

Program

Program: 1. Ranní přesun busem do Rakouska. Na kole odpolední vyjížďka z lázeňského městečka Bad Ischl k Hallstatt skému jezeru. 2. Okruh přes náhorní planinu Weitenau k horskému jezírku Seewaldsee a po vyhlídkové silničce sjezd do lázní Bad Vigaun, zpět po „Solné a jezerní cyklostezce" do historického Gollingu (30/47 km). 3. Z horského střediska Werfenweng (902 m) lanovkou na vyhlídkový vrchol Bischlinghöhe (1834 m), dolů lanovkou či na kolech kolem salaší, dále na kolech po staré římské cestě do Hüttau (možnost návštěvy měděných dolů) a do St. Martina (24/33 km). 4. Z Forstau do panenského údolí Forstauwinkl, zpět po cyklostezce přes známá střediska Radstadt a Altenmarkt (44 km). 5. Z Werfenwengu silničkou do údolí řekySalzach k hradu Werfen, možnost návštěvy hraduči zajížďky smaragdovým údolím Blünbachtal s divokou soutěskou (15/35 km). Etapy lze prodloužit. Odjezd do ČR.

Povrch asfalt, šotolina. Profil zvlněný. Vhodné pro všechny typy kol, nejlépe trekingová a horská kola.

Tip: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Relaxace: jeden večer zajedeme naším autobusem do lázní Therme Amadé (vstupné 12,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků).

Náročnost

2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Tipy

Svatomartinská zákoutí - Irena Špringlová pro časopis Cykloturistika - CESTOPIS ZDE

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Za krásami alpských jezer a jezírek

Za krásami alpských jezer a jezírek

Po říčních, údolních i rovinatých jezerních cyklostezkách pronikneme do nitra překrásné krajiny Solné komory, jakési jemné verze norských fjordů uprostřed nepřístupných hor. Spatříte jezera velká i hluboká, honosná...

8550 Kč

 
Meandry a termály Mošoňského Dunaje

Meandry a termály Mošoňského Dunaje

Dopřejte tělu i duchu lahodící kombinaci pohodové cykloturistiky v rovinatém maďarském Podunají, komfortního ubytování a koupání v termálních lázních! Trasy vedou lužními lesy, kolem romantických meandrů a říčních ramen Mošoňského Dunaje,...

6780 Kč

 
Cyklostezkou od Alp k Dunaji & Wachau & Mostviertel

Cyklostezkou od Alp k Dunaji & Wachau & Mostviertel

Projedeme přírodně nejpodmanivější část Podunajské stezky – Wachau a moštový kraj Mostviertel podél řeky Erlauf, spojující Alpy s Dunajem. Naše trasy lemují terasovité vinice, vrcholky Alp, malebné vesnice, kláštery a proslulé vinohrady. Každý den...

5550 Kč

 
Alpská sedla

Alpská sedla

Výzva a životní zážitek pro opravdové cyklisty! Každým šlápnutím do pedálů se přiblížíte ke svému snu v podobě věhlasného alpského sedla, výhledů a hrdého pocitu ze sebe samého. Nechť se tyto trasy stanou završením vašich cyklistických snů!

8750 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.