Švýcarsko - Nejkrásnější místa Švýcarska - Matterhorn, Jungfrau, Aletsch a Pilatus za super cenu**  

Kategorie = Pěší turistika Doprava = Autobus
Švýcarsko - Nejkrásnější místa Švýcarska - Matterhorn, Jungfrau, Aletsch a Pilatus za super cenu**
 

 

Stát(y): Švýcarsko

Nejznámější přírodní památky Švýcarska v jednom zájezdu - navštívíme Matterhorn, kraj Jungfrau, projedeme se zubačkou Pilatus, navštívíme vodopády Sherlocka Holmese a spoustu dalšího. Možnost ochutnání místních kulinářských specialit.

Během tohoto zájezdu navštívíme nejznámější přírodní památky ve Švýcarsku, ať už horu Matterhorn, tak i úžasný kraj pod Jungfrau, dále nejstrmější zubačku Pilatus, kouzelnou soutěsku Aareschlucht či vodopády Sherlocka Holmese, největší ledovec v Alpách Aletsch a mnoho dalšího. Ubytováni jsme v ***hotelu s pokoji s vlastním sociálním zařízením, sat. TV. Po celou dobu máme i polopenzi - bohatá snídaně a večeře menu o 4 chodech.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

3x nocleh, 3x snídaně, 3x večeře, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje

Vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2500 Kč

Pojištění léčebných výloh v zahraničí vč. storna zájezdu: 330 Kč

Informace o stravování

Polopenze - 3x snídaně,  3x večeře

Informace o ubytování

hotel  - pokoje vlastním příslušenstvím v kantonu Wallis.

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách z ČR do Švýcarska.

2. den: příjezd do Švýcarska, výjezd lanovkou (fakultativně - celodenní lístek na všechny lanovky i vlak) až na EGGISHORN (2 869 m), odkud je jedinečný výhled na alpské velikány - MONT BLANC, MATTERHORN, JUNGFRAU atd. Sjedeme do stanice FIESCHERALP, krátká procházka s panoramatickými výhledy k lanovce BETTMERALP. Odtud zpět lanovkou do údolí, kde nastoupíme na vlak, přejezd na náš hotel. Večeře a nocleh.

3. den: snídaně, odjezd busem do města TÄSCH, kde přesedneme na vláček, dojedeme do ZERMATTU. Projdeme se po tomto jedinečném bezmotorovém městě, kde se nachází např. památník nejstaršího horolezce, který zdolal magickou horu MATTERHORN, vyjedeme historickou zubačkou na GORNERGRAT. Jízda zubačkou je opravdu velmi silným zážitkem. Ozubnicová trať na Gornergrat byla uvedena do provozu v roce 1898. Trať je dlouhá 9,3 km, překonává výškový rozdíl 1485 metrů, při maximálním stoupání 200 promile. Zpět stejnou cestu do hotelu se zastávkou u visutého mostu. Večere a nocleh.

4. den: snídaně, odjezd do GRINDELWALDU (1 050 m). Výjezd lanovkou až na MÄNNLINCHEN, lehká procházka s fantastickými výhledy na čtyřtisícovky EIGER a JUNGFRAU a MÄNCH a do údolí až na KLEINE SCHEIDEGG (2 061 m). Tato cesta s kouzelným výhledem na EIGER a přilehlé ledovcové království patří mezi nezapomenutelné zážitky a zvládne ji opravdu každý. Sjezd zubačkou zpět do Grindelwaldu. Odjezd do vedlejšího údolí LAUTERBRUNNEN, kterému se říká údolí 72 vodopádů. My nahlédneme podrobně do toho asi nejhezčího - TRÜMMELBACH, kde poznáte opravdovou sílu vody. Zpět na hotel naším busem, Večeře a nocleh.

5. den: snídaně, odjezd nejdříve k jezeru VIERWALDSTATTERSEE, výjezd nejstrmější zubačkou na světě na PILATUS, kde si projdeme dračí stezku, která se nachází ve skále vrcholku OBERHAUPT. Během okružní trasy se vám otvírají jedinečné výhledy na Luzernské jezero a Švýcarské Alpy. Odpoledne prohlídka historické části LUZERNU - tzn. procházka na KAPLIČKOVÝ MOST, hradby MUSEGGMAUER, LVÍ PAMÁTNÍK či historické staré město. Navečer odjezd do ČR.

6. den: v brzkých ranních hodinách příjezd do ČR.

Náročnost

2

Nástupní místa

Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Praha.

Jiná sdělení

POŘADATEL ZÁJEZDU CK POZNÁNÍ

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks