Tyrolia bellavista   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
 

Stát(y): Rakousko

Inn a Kitzbühelské Alpy
• lanovkami s koly za výhledy
• rovinatá Innská cyklostezka
• světoznámý Hahnenkamm

 
Tyrolia bellavista
 

Foto klientů

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně nejsou lanovky (Hochbrixen 12 EUR/os. vč. kola; Hahnenkamm 22,50 EUR/os. včetně kola, lanovkou na vrchol Talkaser 16 EUR).

Popis zájezdu

Čtyři zajímavě koncipované vyjížďky vás provedou po rovinaté Innské cyklostezce a po nové Brixentálské cyklostezce, ale také do lyžařských oblastí Ski Welt Wilder Kaiser a Kitzbühel s nezapomenutelnými alpskými panoramaty. Díky lanovkám a zásobovacím cestám k horským restauracím se v sedlech kol dostanete bez větší námahy do míst, kde byste cyklistu (a sami sebe) sotva očekávali. Kromě hor vaše pohledy potěší pečlivě udržované tyrolské vesnice i historický Kufstein.

Program

1. Od Innu kolem Mariasteinu s opevněným kostelem ze 14. stol. do našeho hotelu v údolí Innu (45 km). 2. Z Westendorfu do romantického údolí Windautal k horské chatě s občerstvením a po cyklostezce přes Hopfgarten k Innu (41 km). Nenáročné prodloužení: lanovkou na vrchol Talkaser (1756 m) a po šotolinové panoramatické cestě do údolí (50 km). 3. Z Kitzbühelu po Brixentálské cyklostezce do Brixenu, výjezd lanovkou do lyžařské oblasti Ski Welt Wilder Kaiser a po pohodlných cestách kolem jezírka a salaší s občerstvením sjezd do Söllu a do hotelu (41 km). MTB varianta přes Hahnenkamm a vyhlídkovou cestou přes Pengelstein (500 m převýšení, 51 km). 4. Po Innské cyklostezce přes Kufstein (pevnost) okruhem přes Bavorsko k jezeru Thiersee, koupání a ukončení (28/43 km). Jezdíme po rovinatých cyklostezkách a horských šotolinových silnicích se zvlněným profilem a dlouhými sjezdy.

TIP MTB: zdatní bikeři nechť zapomenou na pohodlí autobusu a absolvují vyhlídkové trasy včetně výjezdu již z údolí!

Náročnost

2

Nástupní místa

Nástupní místa: Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Beroun, Plzeň.

Informace o ubytování

3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím ve ***gasthofu u města Wörgl. Povlečení a ručníky v ceně. WiFi zdarma. Příplatek za pokoj obsazený 1 os. 900 Kč/os./pobyt.

Informace o stravování

3x polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované 3 chody. Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto Martin Huber, web VisionWorks

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.