Tyrolia bellavista   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Tyrolia bellavista
 

 

Stát(y): Rakousko

Inn a Kitzbühelské Alpy
• lanovkami s koly za výhledy
• rovinatá Innská cyklostezka
• světoznámý Hahnenkamm

Čtyři zajímavě koncipované vyjížďky vás provedou po rovinaté Innské cyklostezce a po nové Brixentálské cyklostezce, ale také do lyžařských oblastí Ski Welt Wilder Kaiser a Kitzbühel s nezapomenutelnými alpskými panoramaty. Díky lanovkám a zásobovacím cestám k horským restauracím se v sedlech kol dostanete bez větší námahy do míst, kde byste cyklistu (a sami sebe) sotva očekávali. Kromě hor vaše pohledy potěší pečlivě udržované tyrolské vesnice i historický Kufstein.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně nejsou lanovky (Hochbrixen 12 EUR/os. vč. kola; Hahnenkamm 22,50 EUR/os. včetně kola, lanovkou na vrchol Talkaser 16 EUR).

Informace o stravování

3x polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované 3 chody. Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Informace o ubytování

3x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím ve ***gasthofu u města Wörgl. Povlečení a ručníky v ceně. WiFi zdarma. Příplatek za pokoj obsazený 1 os. 900 Kč/os./pobyt.

Program

1. Od Innu kolem Mariasteinu s opevněným kostelem ze 14. stol. do našeho hotelu v údolí Innu (45 km). 2. Z Westendorfu do romantického údolí Windautal k horské chatě s občerstvením a po cyklostezce přes Hopfgarten k Innu (41 km). Nenáročné prodloužení: lanovkou na vrchol Talkaser (1756 m) a po šotolinové panoramatické cestě do údolí (50 km). 3. Z Kitzbühelu po Brixentálské cyklostezce do Brixenu, výjezd lanovkou do lyžařské oblasti Ski Welt Wilder Kaiser a po pohodlných cestách kolem jezírka a salaší s občerstvením sjezd do Söllu a do hotelu (41 km). MTB varianta přes Hahnenkamm a vyhlídkovou cestou přes Pengelstein (500 m převýšení, 51 km). 4. Po Innské cyklostezce přes Kufstein (pevnost) okruhem přes Bavorsko k jezeru Thiersee, koupání a ukončení (28/43 km). Jezdíme po rovinatých cyklostezkách a horských šotolinových silnicích se zvlněným profilem a dlouhými sjezdy.

TIP MTB: zdatní bikeři nechť zapomenou na pohodlí autobusu a absolvují vyhlídkové trasy včetně výjezdu již z údolí!

Náročnost

2

Nástupní místa

Nástupní místa: Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Beroun, Plzeň.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Za krásami alpských jezer a jezírek

Za krásami alpských jezer a jezírek

Po říčních, údolních i rovinatých jezerních cyklostezkách pronikneme do nitra překrásné krajiny Solné komory, jakési jemné verze norských fjordů uprostřed nepřístupných hor. Spatříte jezera velká i hluboká, honosná...

8850 Kč

 
Meandry a termály Mošoňského Dunaje

Meandry a termály Mošoňského Dunaje

Dopřejte tělu i duchu lahodící kombinaci pohodové cykloturistiky v rovinatém maďarském Podunají, komfortního ubytování a koupání v termálních lázních! Trasy vedou lužními lesy, kolem romantických meandrů a říčních ramen Mošoňského Dunaje,...

7950 Kč

 
Cyklostezkou od Alp k Dunaji & Wachau & Mostviertel

Cyklostezkou od Alp k Dunaji & Wachau & Mostviertel

Projedeme přírodně nejpodmanivější část Podunajské stezky – Wachau a moštový kraj Mostviertel podél řeky Erlauf, spojující Alpy s Dunajem. Naše trasy lemují terasovité vinice, vrcholky Alp, malebné vesnice, kláštery a proslulé vinohrady. Každý den...

5750 Kč

 
Cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol

Cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol

Grossglocknerská panoramatická silnice v ceně zájezdu! Náš autobus vám usnadní průnik na jižním úpatí nejvyšší hory Rakouska, Grossglockner (3798 m). Atraktivně sestavený program nejoblíbenějších tras v Italských i Rakouských...

9450 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.