VERDON NA KOLE V POHODĚ  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Bungalov, Karavan Doprava = Autobus Strava = S
VERDON NA KOLE V POHODĚ
 

 

Stát(y): Francie

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Cyklopobyt u jezera Sainte-Croix, každodenní výlety s podporou autobusu.

Ideální pro rodiny s dětmi a cyklisty pohodáře.

Velký kaňon Verdonu – jeden z nejhlubších v Evropě.

Koupání v azurových jezerech a říčkách.

Dovolenkový ráj v Saint-Tropez.

Ubytování v kempu u jezera, v mobilhomech s polopenzí.

 

Hluboké soutěsky kaňonu Verdonu a jezero Sainte-Croix s pohádkově tyrkysovou vodou lákají turisty, horolezce i milovníky vodních sportů a okolní zvlněná krajina protkaná množstvím cyklotras a přírodních i kulturních krás nabízí ráj pro vyznavače cykloturistiky.

Užijte si s námi provensálskou pohodičku v kempu u jezera, kde můžete jakýkoli den programu vyměnit za koupání či vodní radovánky na šlapadlech nebo kánoích, na nichž se můžete vypravit i do samotných soutěsek, anebo se zchladíte cestou v některé z bezpočtu okolních přehrad či říček! Poslední den zájezdu si budete moci vychutnat i moře, neboť jej strávíme v přímořském letovisku Saint-Tropez na Azurovém pobřeží!

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
60201 23.08.2024 - 01.09.2024 10/9 / BNG / S
v ceně 22800 Kč
-
0
60202 30.08.2024 - 08.09.2024 10/9 / BNG / S
v ceně 20800 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín. Dětské ceny po rozkliknutí konkrétního termínu.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x mobilhome s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Cena nezahrnuje

Příplatek za jednolůžkový pokoj - 6800 Kč.

Příplatek za elektrokolo - 700 Kč/osoba  (omezený počet, nutno předem objednat).

Informace o stravování

Po celou dobu pobytu budou podávány snídaně a večeře připravované naším kuchařem. Jídelníček se tvoří z velké části z čerstvých potravin nakoupených přímo na místě. Stravování začíná večeří v den příjezdu, končí snídaní v den odjezdu.

Informace o ubytování

Bydlet budeme v kempu u jezera ve 4lůžkových mobilhomech. 

Vybavení mobilhomu: 2 oddělené 2lůž. ložnice (1x 2lůžko + 1x 2 samostatná lůžka, povlečení vlastní), společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem, společná koupelna (sprcha, umyvadlo, oddělené WC), úložné prostory, klimatizace, zahradní nábytek. Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR / 1 mobilhome (resp. 25 EUR / os.).

S umístěním do mobilhomů vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme. 

Vybavenost kempu: recepce, bistro, obchůdek, hřiště (dětské, workoutové, pétanque) aj. Naše mobilhomy se nacházejí asi 300 m od jezera.

Program

1.–2. den

Odjezd odpoledne, noční přejezd do Francie; ráno příjezd do kempu na břehu jezera Sainte-Croix – odpočinek a koupání, na kole na pláže k Bauduen (6–8 km), případně kolem jezer Montpezat a Artignosc (33/40 km); ubytování.

3. den

Na kole kolem jezera Sainte-Croix a levandulových farem do horského městečka Moustiers-Sainte-Marie a zpět dolů k jezeru přes most nad kaňonem Verdonu (35 km) – možnost koupání, zapůjčení lodiček, výšlapu do kaňonu (+10 km) či dojezdu do kempu (+23 km).

4. den

Autobusem do Comps-sur-Artuby a odtud na kole po hraně Velkého kaňonu Verdonu (jeden z nejhlubších v Evropě) s impozantními výhledy a přes malebné Aiguines zpět do kempu k jezeru (43/57 km).

5. den

Na kole či autobusem do města lanýžů Aups – odtud na kole k vodopádu u Sillans-la-Cascade (možnost koupání) a dále přes vesnici keramiky Salernes k zámku v Entrecasteux a po cyklostezce po bývalé železnici do Lorgues (28–49 km); návrat autobusem.

6. den

Autobusem do Saint-André-les-Alpes a odtud na kole podél jezera Castillon přes Saint-Julien-du-Verdon (možnost koupání) do pohádkového Castellane s Notre Dame du Roc v horním údolí Verdonu (22/43 km).

7. den

Autobusem do Manosque na fakultativní prohlídku kosmetické manufaktury L’Occitane en Provence a poté do Valensole – odtud na kole přes stejnojmennou náhorní plošinu, přezdívanou pro levandulová a obilná pole "sýpka regionu", a dále k jezeru Esparron (27/49 km), příp. až do kempu (+30 km).

8. den

Nádherně zachovalý cisterciácký klášter Thoronet (z 12. stol., jeden ze 3 cisterciáckých klášterů v Provence) – odtud krajem vína a olivovníků kolem Château de Carcès (zřícenina hradu z 11. stol.) a podél řeky Caramy (možnost koupání) do Vins sur Caramy (22 km); příp. delší trasou přes Monfort sur Argens (+6 km) a na kole či autobusem do Cotignacu (+20 km) – skalní hrad a degustace vín ve sklípku.

9.–10. den

Ranní odjezd domů – cestou 9hodinová pauza v Saint-Tropez: individ. poznávací program, nebo na kole přes středověkou vesničku Gassin s panoramatickým výhledem na celý poloostrov, větrné mlýny Moulins de Paillas ze 16. stol., okouzlující vesnici Ramatuelle (hrob herce Gérarda Philipa), písečné pláže Pamplona a Tahiti a záliv Saint-Tropez se slavnou četnickou stanicí (25–30 km); alter. jen k plážím a zpět (13–20 km); příjezd následující den kolem poledne.

Náročnost

Povrch a profil: asfalt, některé etapy event. po šotolině, mírně zvlněný profil.

Nástupní místa

Praha, Beroun a Plzeň.

Tipy

Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru CYKLOZÁJEZDY S AUTOBUSOVOU DOPRAVOU – OBECNÉ INFORMACE 2023. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.

Jiná sdělení

GARANT  ZÁJEZDU CK ADVENTURA

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Provence na kole v pohodě

Provence na kole v pohodě

Provence je fenomén: nabízí neuvěřitelné množství úchvatných historických památek od antiky po současnost, z nichž mnohé si vysloužily kredit UNESCO, přírodní zajímavosti a nádherné krajinné scenérie, věhlasnou gastronomii a vynikající víno, moře...

0 Kč

 
Gaskoňsko na kole

Gaskoňsko na kole

Zájezd nás zavede do krásné krajiny oblasti Dordogne-Périgord, do okolí starobylého města Sarlat . Z naší základny v kempu u jezera budeme vyjíždět na hvězdicové cyklistické výlety za případné podpory autobusu. Město Sarlat se může pochlubit...

0 Kč

 
Bretaň na kole v pohodě

Bretaň na kole v pohodě

Bretaň – mlžná a zádumčivá, ze čtyř pětin obklopená oceánem, země námořníků a jejich vdov, magických menhirů i majestátních křesťanských staveb. Po silničkách vedoucích podél rozeklaného pobřeží dojedeme až na nejzápadnější mys Francie Pointe du...

0 Kč

 
Azurové pobřeží na kole

Azurové pobřeží na kole

Azurové pobřeží je místo plné kontrastů, místo, kde se setkává průzračné tyrkysové moře s horami, kde městům plným přepychu, luxusních přístavů a výstavních ulic tiše konkurují kamenné vesničky skryté ve skalách, kde barevnost a živost měst, hluk...

0 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2023, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies