Víkendový rafting v Rakousku  

Kategorie = Vodní turistika Doprava = Autobus
Víkendový rafting v Rakousku
 

 

Stát(y): Rakousko

Toužíte po intenzivní vodácké akci pouze na víkend, chcete si pořádně zaraftovat a nepřejíždět dlouho mezi řekami?

Zvolte si tento zájezd a nebudete zklamáni. Nabízíme vám rafting v peřejích řeky Isel. Tato řeka skýtá jedno z nejkrásnějších svezení na divoké vodě v Rakousku. Prožijete víkend naplněný do posledního dechu raftováním, zpestřený posezením u ohně nebo párty v baru v kempu u řeky.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

Průvodci, doprava autobusem, 2x kemp (ve vlastních stanech), zapůjčení lodí a vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, informační materiály, pojištění MAD MAT.

Cena nezahrnuje

Ubytování v penzionu se snídaní - 2 - 5tilůžkové pokoje - 1960 Kč/osoba

Poplatek za raftování na Iselu asi 10–15 EUR (platba na místě)

Fakultativně:

VEČERNÍ rafting na řece Isel 39 EUR/os.

Jízda na bobové dráze cca 12 EUR/os.

Poznámka: Sleva za vlastní dopravu 500 Kč/os.

Informace o stravování

Vlastní

Informace o ubytování

2x v kempu (ve vlastních stanech).

Program

1. Odpolední odjezd z ČR do Rakouska. Večerní příjezd do kempu.
2. Celodenní rafting pod Grossglocknerem na řece Isel, v poledne pauza na oběd v malebném Lienzu s možností alternativní jízdy na Bomba–bobové dráze. Fakultativně večerní extrem rafting (možný pouze v případě vhodného vodního stavu).
3. Opětovné raftování na Iselu, na kterém se rozhodně nebudete nudit. Návrat do ČR (Praha do 23:00).

Náročnost

3 - Středně náročné

Nástupní místa

Praha, Příbram, Písek, České Budějovice

Možnost vlastní dopravy

Jiná sdělení

VYBAVENÍ
Na zá­jez­du budete mít k dispozici 5 – 6 raftů nebo 20 – 22 kanoí. Používáme raftové čluny typu MAD MAT 9fts – 14fts pro 3 – 10 osob. Pohon lodí zajišťují plastová pádla s duralovou žerdí od firmy Pro­fi­plast. Pádlo je opatřeno v místě úchopu plastovou bužírkou. Dále vám zapůjčíme neoprenové kal­ho­ty s lac­lem, neoprenové triko, neoprenové boty, vodácké bundy a plovací vesty. Tyto výrobky jsou naší vlastní produkce – MAD MAT. Každý účastník je vybaven univerzální helmou značky Bomber. V chladnéjším počasí dodáváme neoprenové rukavice pro váš tepelný komfort.

Se zapůjčeným materiálem je nutno rozumně zacházet, aby nedošlo ke zbytečnému poškození nebo zničení. Oprava raftu stojí nejméně 6.000,–Kč. Neopren se snadno roztrhne necitlivou ma­ni­pulací a ost­rým před­mě­tem. Oprava malé díry stojí asi 100,–Kč, za o­pra­vu většího poškození si výrobce účtuje podstatně více. Vedoucí zájezdu vás poučí, jak se k ma­te­riálu chovat a jak s ním zacházet. Poškození za jízdy jde na vrub CK, stejně tak, uplave-li vám pádlo, nebo jiná sou­část výzbroje. Dojde-li k poškození nebo ztrátě mate­riálu nedbalostí, bude náhrada poža­dována od viníka. Za po­škození raftu ručí průvodce, za ostatní materiál posádka.

VYBAVENÍ NA VODU

Je vhodné si vzít oblečení pod neopren – nejlépe plavky nebo krátké elastické kalhoty a teplé triko nebo fleecovou mikinu s dlouhým rukávem. Výborné jsou výrobky z moderních materiálů – mikrovláken. Jsou lehké, nenasákavé a hřejí i v mokrém stavu. Velikost neoprenu a bot si můžete objednat, zvláště máte-li nestandardní potřebu. Všichni musí mít obuv do vody. Pokud nemáte vlastní neoprenové boty a nehodláte si je od nás zapůjčit, doporučujeme si vzít tenisky na zavazování a teplé ponožky (vlněné nebo froté, které hřejí i mokré). V gumových holínkách nelze plavat, a proto jsou zakázané.

POŘADATEL ZÁJEZDU ADRENALINE CENTRE

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks