Za vodníky alpských jezer  

Kategorie = Cykloturistika Ubytování = Apartmán Doprava = Autobus Strava = PP
Za vodníky alpských jezer
 

 

Stát(y): Rakousko

Za vodním živlem do alpských údolí
• nové atrakce pod Dachsteinem a u Wolfgangsee
• každý den alpské jezero a koupání
• chytání pstruhů a spousta zábavy

Program s tematickým zaměřením „voda“ vás zavede kolem průzračných alpských říček a potoků k překrásným jezerům i tajuplným vodopádům do oblasti Severních vápencových Alp a Taur.

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
27302 03.08.2019 - 10.08.2019 7/7 APT / PP
8 / 264 Kč 12250 Kč
-
350
27301 12.07.2020 - 19.07.2020 7/7 APT / PP
8 / 264 Kč 12250 Kč
-
0
27302 09.08.2020 - 16.08.2020 7/7 APT / PP
8 / 264 Kč 12250 Kč
-
0

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, průvodce, pobyt. taxa, informační materiály. Děti do 6 let v příp. ceny 4200 Kč bez nároku na samostatné lůžko.

Cena nezahrnuje

V ceně není vstupné: soutěska Lammerklamm (4,50/děti 2,50 EUR), vodopád Golling (3 EUR/děti 1,50 EUR), Ramsau lanovka na Rittisberg (8 EUR dosp./děti 5 EUR), sjezd např. na terénních koloběžkách 6,50/dítě 4,50 EUR), rybolov (12 EUR/pstruh vč. grilování), pravěký les Gosau (13 EUR/dítě 9 EUR), lanovka Gamskogelbahn v Zauchensee (dosp. 15 EUR, dítě 11 EUR) aquapark AbAréna (9,90 EUR). Ceny bez záruky, možnost skupinových slev. ZDARMA: lukostřelba.

Informace o stravování

7x polopenze (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 1050 Kč/os.).

TIP: možnost objednání svačin na etapu (40 Kč/1 svačina, objednávka i platba na místě).

Informace o ubytování

7x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou a TV v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 2100 Kč/os./pobyt na přistýlce. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 3500 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručník v ceně. V jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů, WiFi zdarma. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal. NOVINKA: badmintonový kurt.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Program

1. Ranní přesun do Rakouska s atraktivní zastávkou u jezera Attersee v Solné komoře.

2. NOVINKA: Autobusem do Zauchensee, možnost výjezdu lanovkou k nádherně položenému dobrodružnému parku s 9 stanovišti u horské chaty Gamskogelalm, pěšky k jezírku Seekarsee v sevření velehor (1 h). Na kolech od alpského jezera Zauchensee lesní cestou k dětskému parku v Altenmarktu a po Enžské cyklostezce k jezeru Winklsee. Možnost prodloužení do tajemného údolí Marbachtal se salašemi (22/38 km).

3. Den pod Dachsteinem: cyklotrasou úbočím Kulmbergu k naučné dětské stezce s vodním světem Wasserwelt u chaty Satterberghütte. Na závěr koupání v jezírku Badesee v areálu Rittisberg s novými atrakcemi (12 km s možnostmi prodloužení).

4. Cyklovýlet v údolí Gosau (13 km) a vodní atrakce v Pravěkém parku Urzeitwald a procházka kolem jezera Gosausee s pohledem na ledovce Dachsteinu (UNESCO).

5. Pěšky nebo na kolech do údolí Lammertal (10 km, chytání a grilování pstruhů), zpět naším autobusem. Odpoledne lukostřelba a aktivní odpočinek na koupališti Badesee ve St. Martinu.

6. Výlet na kolech údolím Grossarltal v Národním Parku Vysoké Taury k jezírku Ötzlsee na samé úpatí nejvyšších vrcholů Rakouska, zde muzeum „jak se zde žilo dříve.“ Zpět přes Hüttschlag a po cyklostezce do Grossarlu k areálu pro děti (vstupné zdarma!) s dětskými salašemi, prolézačkami, tajnými chodbami, skálami pro lezení, jezírkem s vorem… (34 km).

7. Od soutěsky Lammeröfen ke starému strašidelnému mlýnu a po cyklostezce podél říčky Lammer k tajuplnému vodopádu Gollinger Wasserfall a kjezírku v údolí Bluntautal (24/34 km). 8. Pestrý den u nejkrásnějšího jezera Solné komory – Wolfgangsee – na kole doSt. Gilgenu, St. Wolfgangu, koupání v jezeře, zajížďka ke skrytému jezírku Nussensee či návštěva vodního parku AbArena (15-40 km). Návrat do ČR. Povrch: asfalt, jemná šotolina.

 

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor,

České Budějovice

Tipy

Večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 19,50 EUR/2 h. vč. sauny; uskuteční se při zájmu min. 8 účastníků). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1× za pobyt.

Jiná sdělení

* cena D6 = pro dítě bez nároku na lůžko

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Individuální bydlení v blízkosti Hamerského jezera v obci Hamr na Jezeře.