Za vodníky alpských jezer  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus Strava = PP
 

Stát(y): Rakousko

Za vodním živlem do alpských údolí
• nové atrakce pod Dachsteinem a u Wolfgangsee
• každý den alpské jezero a koupání
• chytání pstruhů a spousta zábavy

 
Za vodníky alpských jezer
 

Foto klientů

Nejsou připojeny žádné fotografie

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
27302 25.08.2018 - 01.09.2018 7/7 APT / PP
8 / 264 Kč 10350 Kč
-
350

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, průvodce, pobyt. taxa, informační materiály. Děti do 6 let v příp. ceny 3700 Kč bez nároku na samostatné lůžko.

Cena nezahrnuje

V ceně není vstupné: soutěska Lammerklamm (4,50/děti 2,50 EUR), vodopád Golling (2,50/děti 1,50 EUR), Ramsau lanovka na Rittisberg (7,50/děti 4,50 EUR), sjezd např. na terénních koloběžkách 6,50/dítě 4,50 EUR), rybolov (11 EUR/pstruh vč. grilování), pravěký les Gosau (13/dítě 8 EUR), aquapark AbAréna (8,90 EUR). Ceny bez záruky, možnost skupinových slev. ZDARMA: lukostřelba.

Popis zájezdu

Nově sestavený program s tematickým zaměřením „voda“ vás zavede kolem průzračných alpských říček a potoků k překrásným jezerům i tajuplným vodopádům do oblasti Severních vápencových Alp a Taur.

Program

1. Ranní přesun do Rakouska s atraktivní zastávkou u jezera Attersee v Solné komoře. 2. Od soutěsky Lammeröfen ke starému strašidelnému mlýnu a po cyklostezce podél říčky Lammer k tajuplnému vodopádu Gollinger Wasserfall a k jezírku v údolí Bluntautal (24/34 km). 3. NOVINKA Cyklovýlet do Maltatal za minizoo s oslíky a vodopády (10-35 km). 4. Den pod Dachsteinem: cyklotrasou úbočím Kulmbergu k naučné dětské stezce s vodním světem Wasserwelt u chaty Satterberghütte. Na závěr koupání v jezírku Badesee v areálu Rittisberg s novými atrakcemi (12 km s možnostmi prodloužení). 5. Cyklovýlet v údolí Gosau (13 km) a vodní atrakce v Pravěkém parku Urzeitwald a procházka kolem jezera Gosausee s pohledem na ledovce Dachsteinu (UNESCO). 6. Pěšky nebo na kolech do údolí Lammertal (10 km, chytání a grilování pstruhů), zpět naším autobusem. Odpoledne lukostřelba a aktivní odpočinek na koupališti Badesee ve St. Martinu. 7. Po cyklostezkách přes zastrčené jezírko Nussensee k nejkrásnějšímu jezeru Solné komory – Wolfgangsee (22km). Čas na návštěvu velkého vodního parku AbArena. 8. Po rodinné cyklostezce Familienradweg z Tauplitz přes lázně Bad Miterndorf ke koupacímu jezírku Ödensee s restaurací (25 km). Návrat do ČR. Povrch asfalt, jemná šotolina.

RELAXACE: večerní návštěva Therme Amadé (vstupné 19 EUR/2 h. vč. sauny; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků). Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1×za pobyt.

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Informace o ubytování

7x ve studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou a TV v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 2100 Kč/os./pobyt na přistýlce. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 3500 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručník v ceně. V jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů, WiFi zdarma. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, badminton, šipky, stolní fotbal.

TIP: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a tipy na pěší a jiné výlety v okolí.

Informace o stravování

7x polopenze v Pensionu Heidi (česky hovořící personál). Večeře i snídaně – výběr ze dvou variant (první a poslední den menu jednotné). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 1050 Kč/os.).

TIP: možnost objednání svačin na etapu (35 Kč, objednávka i platba na místě).

Jiná sdělení

* cena D6 = pro dítě bez nároku na lůžko

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.