Bavorsko-rakouský cyklorelax  

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Bavorsko-rakouský cyklorelax
 

 

Stát(y): Německo

Na kolech „lázeňským trojúhelníkem“ do Pasova
• nejkrásnější cyklostezky Bavorska
• ubytování v historickém centru Pfarrkirchenu
• Pasov – biskupské město na soutoku 3 řek

Malebná krajina lákající ke snění, stezky lemované gotickými kostelíky a kapličkami, ale také hospůdkami se zahrádkami. Bavorské pivo po etapě a pár vláčných temp v termálním bazénu – znáte snad příjemnější pojetí cykloturistiky? Po dvou pohodových bavorských venkovských etapách se můžete těšit na legendy mezi rakouskými cyklostezkami – Innskou a Podunajskou – a na kulturní perly – města Schärding a Pasov.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, snídaně, povlečení a ručníky, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně nejsou vstupy do lázní Bad Füssing (17,50 EUR/5h.) a Bad Birnbach (12 EUR/3 h.).

Informace o stravování

2x snídaně formou bufetu. Večeře a občerstvení v restauracích a zahrádkách na trase, v místě ubytování i v areálech lázní.

Informace o ubytování

2x v ***hotelu ve 2lůžkových pokojích se sprchou a WC, TV a možností připojení WiFi. Povlečení v ceně. 1lůžkový pokoj za příplatek 800 Kč/os./pobyt. 4lůžkový pokoj sleva 260 Kč/os./pobyt. Za zvýhodněnou cenu 10 EUR/den možnost využití wellness a fitness nabídky v sousedním studiu (2 sauny, infrakabina, masážní lehátko, posilovací stroje, různé kurzy, např. spinning, zumba…).

Program

1. Ranní přesun busem. Na kole z Landau na řece Isar oblíbenou cyklostezkou po trase zrušené železnice Bockerlbahn do Pfarrkirchenu, který je branou do „lázeňského trojúhelníku:“ Bad Füssing – Bad Griesbach – Bad Birnbach (54 km). 2. Z Pfarrkirchenu po cyklostezce Rottalradweg do lázní Bad Füssing s možností prodloužení po „Motýlí trase“ (40/64 km). 3. Z nádherného historického města Schärding kolem mohutného hradu Neuburg po cyklostezce lemující tok Innu do starobylého Pasova, odsud po Dunajské cyklostezce ke klášteru Engelhartszell (43 km), odjezd do ČR. Profi l rovinatý a zvlněný, asfaltové cyklostezky a silničky, výjimečně šotolina - vhodné i pro silniční kola.

TIP: po etapě navštívíme jeden či dva dny naším autobusem (v případě min. 8 zájemců) známé moderní termální lázně Bad Birnbach (vstupné cca 10 EUR).

Náročnost

1-2

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Beroun, Plzeň.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies