SLEVY CK TRIP ZIMA 2019/2020

 

SLEVA AŽ 10% Z KATALOGOVÉ CENY ZÁJEZDU
Sleva není ohraničena fixní částkou
:-) = KREDIT za účast na zájezdech CK Trip

 

1. VĚRNOSTNÍ
Vážíme si svých zákazníků a odměňujeme je za věrnost kredity.
U katalogových zájezdů pořádaných CK TRIP označených získáte kredit ve výši 50 Kč za každý den programu (neplatí pro partnerské CK). Tento kredit udělený za účast na zájezdech pořádaných CK TRIP z katalogu TRIP ZIMA 2009, LÉTO 2009 a následujících katalogů můžete uplatnit při sepisování smlouvy a získat tak slevu na další zájezd ve výši až 10% z katalogové ceny zájezdu.
Kredit můžete kombinovat i se slevou za včasné přihlášení, s dětskou slevou a se skupinovou slevou (do max. výše 10% z katalogové ceny zájezdu CK TRIP). Kredit nemůžete uplatnit při nákupu dodatečně zlevněných zájezdů (last minute), zájezdů sestavených na přání a zájezdů, na které byla uplatněna extra skupinová sleva.

2. VÁNOČNÍ ULTRA FIRST MINUTE!
Při zakoupení zájezdu z katalogu Léto 2019, pořádaného CK TRIP do 22. 12. 2018, získáváte mimořádnou slevu 10% z katalogové/dětské ceny zájezdu. Tuto slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami, rozhodující je datum uzavření smlouvy o zájezdu, tj. kdy CK obdrží řádně vyplněnou
a podepsanou smlouvu a zálohová platba je připsána na účet CK TRIP.

3. FIRST MINUTE (FM)
Vyberte si včas. Uzavřete-li smlouvu 5 nebo více měsíců před odjezdem, získáte slevu 5%, za 4 měsíce předem 4%, za 3 měsíce 3%. Rozhodující je datum dodání podepsané Smlouvy o zájezdu a uhrazená záloha, příp. celá platba (počítá se den, kdy Vaše platba naběhne na účet CK TRIP). Tuto slevu můžete kombinovat i s kreditem do maximální výše 10% z katalogové ceny zájezdu. Platí i pro zájezdy partnerských CK, uvedených v katalogu CK TRIP.

4. DĚTSKÁ
Všechny naše zájezdy jsou vhodné i pro děti; jejich účast podporujeme zajímavou nabídkou slev. Dětská cena je v katalogu označena D6, 10, 12, 15 a platí pro děti, které v průběhu konání zájezdu nedovrší 6, 10, 12, 15 let. Děti mohou také uplatnit kredit, skupinovou slevu i slevu za včasné objednání (do maximální výše 10% z dětské ceny zájezdu). Dětská sleva je určena maximálně pro
2 děti v doprovodu 1 dospělého. Platí i pro zájezdy partnerských CK, uvedených v katalogu CK TRIP.

5. SKUPINOVÁ
Pojeďte s námi s celou partou. Pro 10 a více osob nabízíme slevu 3% z katalogové ceny, pro 20 a více osob dokonce 5%. Slevu můžete sčítat s kreditem (do maximální výše 10% z ceny zájezdu).
Platí i pro zájezdy partnerských CK, uvedených v katalogu CK TRIP.

6. EXTRA SKUPINOVÁ
Pro uzavřené skupiny nad 20 osob sestavíme zájezd na přání. Nabízíme Vám příznivou cenu pro skupinu a výhody pro organizátora u katalogových i mimokatalogových zájezdů. Kontaktujte nás pro bližší informace.

7. LAST MINUTE
Navštivte www.ck-trip.cz a podívejte se na aktuální zlevněné ceny. U těchto zájezdů nelze uplatnit žádné další slevy ani kredity.

8. PRO ZÁKAZNÍKY S VLASTNÍ DOPRAVOU
Zákazníci, kterým jsme v zimě 2017/2018 nebo v létě 2018 zajistili ubytování, mohou čerpat věrnostní slevu ve výši 2% ze základní ceny ubytování. Slevu lze uplatnit pouze při sepsání smlouvy s CK
(po uzavření smlouvy není možné slevu uplatnit).

ZÁSADY PRO UPLATNĚNÍ SLEV
1) Maximální výše slevy je 10% z katalogové ceny zájezdu. Vybrané slevy a kredity lze sčítat.

2) Každý zákazník má svůj kreditní účet, na kterém se mu načítají kredity za absolvovaný zájezd. Výše kreditu za zájezd je uvedena v tabulce zájezdu
a připisuje se den po absolvování zájezdu (slevu můžete uplatnit až po absolvování zájezdu). Platnost kreditu není časově omezena a nelze jej převést na kreditní účet jiné osoby. Kredit 50 Kč/den programu získáváte za zájezdy označené , jejichž pořadatelem je CK TRIP, nikoli za zájezdy partnerských CK. Kredity získáváte i za zájezdy dodatečně zlevněné, zájezdy na přání i za zájezdy se skupinovou slevou.

3) U zájezdů pořádaných partnerskými CK, které zakoupíte u CK TRIP a jsou uvedeny v katalogu, můžete uplatnit věrnostní slevu CK TRIP, first minute a skupinovou slevu.

4) DŮLEŽITÉ: Všechny slevy i kredity můžete uplatnit pouze při sepisování Smlouvy o zájezdu, nikoli dodatečně (při doplácení zájezdu apod.).

5) U zájezdů partnerských CK lze využít i slevu
za dodatečné zlevnění (last minute).

6) Skupinová sleva bude přiznána skupinám, které se přihlásí společně, podepíší společnou smlouvu
a uhradí společně zálohu do konce termínu rezervace, nikoliv jednotlivcům.

   

© CK TRIP, s.r.o. 2019, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Aktuální zpravodajství z Pojizeří.