SLEVA AŽ 10% Z KATALOGOVÉ CENY ZÁJEZDU
Sleva není ohraničena fixní částkou
:-) = KREDIT za účast na zájezdech CK Trip

 

1. VĚRNOSTNÍ
Vážíme si svých zákazníků a odměňujeme je za věrnost kredity.
U katalogových zájezdů pořádaných CK TRIP označených získáte kredit ve výši 50 Kč za každý den programu (neplatí pro partnerské CK). Tento kredit udělený za účast na zájezdech pořádaných CK TRIP z katalogu TRIP ZIMA 2009, LÉTO 2009 a následujících katalogů můžete uplatnit při sepisování smlouvy a získat tak slevu na další zájezd ve výši až 10% z katalogové ceny zájezdu.
Kredit můžete kombinovat i se slevou za včasné přihlášení, s dětskou slevou a se skupinovou slevou (do max. výše 10% z katalogové ceny zájezdu CK TRIP). Kredit nelze uplatnit při nákupu dodatečně zlevněných zájezdů (last minute), zájezdů sestavených na přání a zájezdů, na které byla uplatněna extra skupinová sleva.

2. VÁNOČNÍ ULTRA FIRST MINUTE!
Při zakoupení zájezdu z katalogu Léto 2023 pořádaného CK TRIP do 23. 12. 2022, získáváte mimořádnou slevu 10% z katalogové/dětské ceny zájezdu. Tuto slevu nelze kombinovat s žádnými dalšími slevami, rozhodující je datum uzavření smlouvy o zájezdu, tj. kdy CK obdrží řádně vyplněnou a podepsanou smlouvu a zálohová platba je připsána na účet CK TRIP.

3. FIRST MINUTE (FM)
Vyberte si včas. Uzavřete-li smlouvu 5 nebo více měsíců před odjezdem, získáte slevu 5%, za 4 měsíce předem 4%, za 3 měsíce 3%. Rozhodující je datum dodání podepsané Smlouvy o zájezdu a uhrazená záloha, příp. celá platba (počítá se den, kdy Vaše platba naběhne na účet CK TRIP). Tuto slevu můžete kombinovat i s kreditem do maximální výše 10% z katalogové ceny zájezdu. Platí i pro zájezdy partnerských CK, uvedených v katalogu CK TRIP.

4. DĚTSKÁ
Všechny naše zájezdy jsou vhodné i pro děti; jejich účast podporujeme zajímavou nabídkou slev. Dětská cena je v katalogu označena D6, 10, 12, 15 a platí pro děti, které v průběhu konání zájezdu nedovrší 6, 10, 12, 15 let. Děti mohou také uplatnit kredit, skupinovou slevu i slevu za včasné objednání (do maximální výše 10% z dětské ceny zájezdu). Dětská sleva je určena maximálně pro 2 děti v doprovodu 1 dospělého. Platí i pro zájezdy partnerských CK, uvedených v katalogu CK TRIP.

5. SKUPINOVÁ
Pojeďte s námi s celou partou. Pro 10 a více osob nabízíme slevu 3% z katalogové ceny, pro 20 a více osob dokonce 5%. Slevu můžete sčítat s kreditem (do maximální výše 10% z ceny zájezdu).
Platí i pro zájezdy partnerských CK, uvedených v katalogu CK TRIP.

6. EXTRA SKUPINOVÁ
Pro uzavřené skupiny nad 20 osob sestavíme zájezd na přání. Nabízíme Vám příznivou cenu pro skupinu a výhody pro organizátora u katalogových i mimokatalogových zájezdů. Kontaktujte nás pro bližší informace.

7. LAST MINUTE
Navštivte www.ck-trip.cz a podívejte se na aktuální zlevněné ceny. U těchto zájezdů nelze uplatnit žádné další slevy ani kredity.

ZÁSADY PRO UPLATNĚNÍ SLEV
1) Maximální výše slevy je 10% z katalogové ceny zájezdu. Vybrané slevy a kredity lze sčítat.

2) Každý zákazník má svůj kreditní účet, na kterém se mu načítají kredity za absolvovaný zájezd. Výše kreditu za zájezd je uvedena v tabulce zájezdu a připisuje se den po absolvování zájezdu (slevu můžete uplatnit až po absolvování zájezdu). Platnost kreditu není časově omezena a nelze jej převést na kreditní účet jiné osoby. Kredit 50 Kč/den programu získáváte za zájezdy označené , jejichž pořadatelem je CK TRIP, nikoli za zájezdy partnerských CK. Kredity získáváte i za zájezdy dodatečně zlevněné, zájezdy na přání i za zájezdy se skupinovou slevou.

3) U zájezdů pořádaných partnerskými CK, které zakoupíte u CK TRIP a jsou uvedeny v katalogu, můžete uplatnit věrnostní slevu CK TRIP, first minute a skupinovou slevu.

4) DŮLEŽITÉ: Všechny slevy i kredity můžete uplatnit pouze při sepisování Smlouvy o zájezdu, nikoli dodatečně (při doplácení zájezdu apod.).

5) Skupinová sleva bude přiznána skupinám, které se přihlásí společně, podepíší společnou smlouvu
a uhradí společně zálohu do konce termínu rezervace, nikoliv jednotlivcům.

 

ÚHRADA ZÁJEZDŮ PROSTŘEDNICTVÍM BENEFITŮ

Podmínky

Benefit body prostřednictvím on-line objednávky ze systému Benefit plus nebo Edenred Benefits akceptujeme na kompletní nabídku zájezdů CK TRIP včetně nabídky ubytování s vlastní dopravou. Nevztahuje se na úhradu služeb nad rámec základní ceny (pojištění, stravování apod.) Platbu je nutné hlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu, nelze uplatnit zpětně. Lze uplatnit pouze na doplatek.

Benefity nelze směňovat za hotovost. V případě storna zájezdu bude zaplacená částka v benefit bodech po odečtení případných stornopoplatků převedena na dárkový poukaz cestovní kanceláře, který klient může použít na úhradu dalšího zájezdu.

V případě úhrady zájezdu formou Benefit plus nebo Edenred Benefits nelze uplatnit další slevy (časová, věrnostní, vánoční). Cestovní kancelář si vyhrazuje právo odmítnout platbu zájezdu benefity a stanovit maximální limit čerpání.

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies