Kredit info

Co je to kredit?

Kreditem jsou myšleny pomyslné body, které získává každý zákazník CK Trip s.r.o. za účast na zájezdech pořádaných přímo CK TRIP. Body nezískává účastí na zájezdech pořádaných partnerskými ck. Jednoduchým vodítkem, jak zjistit, zda je to zájezd CK Trip je v katalogu v tabulce termínů a cen u každého zájezdu a na webových stránkách přímo výše kreditu ve sloupci Kredit u daného termínu. Pokud kredit u zájezdu není, není to zájezd CK Trip a kredit zákazníkovi nenáleží.

Pravidla kreditního systému

Každý zákazník má svůj kreditní účet, na kterém se mu slevy za absolvovaný zájezd načítají a po čerpání slevy odečítají. Platnost kreditu není časově omezena. Kredit nelze převést na jiný účet nebo osobu.

Jak získám přístup ke svému kreditnímu účtu?

Kreditní účet se automaticky vytváří každému zákazníkovi, který odcestoval na zájezd od listopadu roku 2007. Pokud Vám nebyly přístupy doručeny do e-mailové schránky, lze použít elektronickou žádost o zaslaní hesla. Pokud nemá zákazník v databázi CK Trip s.r.o. uložen platný e-mailový kontakt, je nutné zažádat o doplnění tohoto kontaktu a následném zaslání přístupových údajů telefonicky nebo písemnou formou.

Průběh načítání a čerpání kreditů pak získáte po přihlášení na této stránce.

Mohu mít více kreditních účtů?

Během tvorby databáze klientů mohlo dojít k situaci, kdy jedna a tatáž osoba byla do systému zavedena opakovaně. To následně vede k duplicitě kreditních účtů. Pracujeme na odstranění těchto duplicit, tak aby v budoucnu měl každý zákazník výhradně jeden kreditní účet.

Pokud tedy budete mít nesrovnalosti s kreditním účtem, je pravděpodobné, že získaný kredit je veden na jiném vašem účtu. Prosíme proto o shovívavost a trpělivost, než bude celý rozsáhlý systém řádně implementován a odstraněny duplicity. Kredit mezi shodnými účty bude převeden na jeden účet. O žádné odměny tak nikdo nepřijde.

Přihlášení ke kreditnímu účtu

Zákaznické jméno:
Heslo:

Elektronická žádost o zaslání přístupových údajů

E-mail zadaný při sepisování smlouvy:
   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies