Moře Dolomit - Lago di Garda   

Kategorie = Pěší turistika Doprava = Autobus
Moře Dolomit - Lago di Garda
 

 

Stát(y): Itálie

V průběhu zájezdu poznáte asi nejhezčí, nejčistší, ale také největší italské jezero Lago di Garda, které je plné kontrastů. Na severu jsou vidět ještě skalnaté úseky, kdežto na jihu již mírná nížina se subtropickou vegetací. Teploty zde v létě dosahují vysokých hodnot, které umožňují i koupání v jezeře. My poznáme velice podrobně severní, západní a část východního pobřeží. Budeme se procházet starými uličkami kouzelného městečka Arco, vyjedeme lanovkou na Monte Baldo, odkud jsou asi nejhezčí pohledy na jezero, projedeme se lodí. Trochu lehké turistiky okusíme pod štíty Gruppo di Brenta nebo u vodopádů Varone. Celý zájezd je spíše poznávací formou, pěší turistiky zde moc nenajdete (pouze Monte Baldo a Molveno). Ubytovaní jsme v krásném ***hotelu na okraji Riva del Gardy, jen 1,9 km od jezera v 2lůžkových pokojích se sprchou a WC, sat. TV a telefonem. Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a sklenkou vína. Jednou pro nás majitelé připraví typickou italskou večeři, 1x trentínskou večeři. Asi největší devizou hotelu je venkovní bazén s lehátky a možnost večerních či odpoledních procházek po tomto kouzelném městečku (střed města cca 20 minut pěšky).

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

5x nocleh, 6x snídaně, 3x večeře, 1x typická trentínská večeře, 1x italská večeře, 1x ochutnávka vína, využití bazénu, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály.

Příplatky:pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně pojištění na horskou turistiku a připojištění stornopoplatků 210 Kč.

Poznámka II: Dětské ceny platí pro děti ubytované se 2 dospělými osobami.

Cena nezahrnuje

vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje".

Slevy:
dítě 0 - 8 let - 1500 Kč

Podmínkou dětské slevy je při ubytování s 2 dospělými osobami.

Informace o stravování

6x snídaně, 3x večeře, 1x typická trentínská večeře, 1x italská večeře, 1x ochutnávka vína.Snídaně je podávána formou švédského stolu a večeře menu o 3 chodech s výběrem a salátový švédský stůl. Jednou pro nás majitelé připraví typickou italskou večeři, 1x trentínskou večeři.

Informace o ubytování

5xv krásném ***hotelu na okraji Riva del Gardy, jen 1,9 km od jezera v 2lůžkových pokojích se sprchou a WC, sat. TV, klimatizací a telefonem. Asi největší devizou hotelu je relaxační zóna s tropickým deštěm, saunou, menším krytým bazénem, venkovním bazénem s lehátky a možnost večerních či odpoledních procházek po tomto kouzelném městečku (střed města cca 20 minut pěšky).

Příplatek: 1lůžkový pokoj 2100 Kč

Program

1. den: odjezd ve večerních hodinách z ČR do Itálie.
2. den:příjezd do RIVA DEL GARDY, dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu, poté procházkou do historické části ARCA (historické budovy a vily s přepychovými fasádami, studna ze 16. století atd.), výstup k hradu, který vyčnívá 130 metrů nad městem, zpět do hotelu pěšky, večeře.
3. den:snídaně, pěšky do RIVY, základní varianta (náročnost 2,5 z 5; 5,5 hod., ↑1 100 m, ↓1 050 m): den ve skupině GRUPPO DELLA ROCHETTA - výstup k poutní kapličce S. BARBARA. Turistickou cestou na BOCHET DEN CONCOLI (1 207 m). Lehčí varianta: prohlídka městečka RIVA. Všichni odjezd k jezeru LAGO DI LEDRO, možnost koupání. Poté odjezd na hotel, večeře.
4. den:snídaně, odjezd busem do MALCESINE, poté lanovkou na MONTE BALDO do výšky 1 750 m, základní varianta (2 z 5; 4 hod., ↑400 m, ↓400 m): výstup na nejvyšší bod celého zájezdu vrchol Cima dell Rozette (2 132 m) a zpět k lanovce - krásné výhledy na jezero a severní města, sjezd lanovkou k jezeru. Lehčí varianta (1,5 z 5; 2 hod., ↑100 m, ↓100 m): krátká vrcholová túra na vyhlídku CIMA MALCESINE, odjezd na ochutnávku výtečných trentínských vín, italská večeře.
5. den:snídaně, odpočinkový den. Odjezd busem na prohlídku skvostných vodopádů CASCATTA VARONE. Přejezd na krátkou prohlídku MALCESINE včetně hradu, kde byl vězněn i Goethe. Přejezd lodí do dalšího krásného městečka na břehu jezera LIMONE, prohlídka, lodí do Rivy a pěšky do hotelu (či místním busem), večeře.
6. den:snídaně, odjezd na túru kolem jezera LAGO DI MOLVENO. Základní varianta (2 z 5; 5 hod., ↑100 m, ↓550 m): jedinečná túra pod východním hřebenem GRUPPO DI BRENTA, vyjedeme lanovkou k chatě DEL PRADEL (1 357 m) nad jezero, krásnou stezkou s výhledy do údolí až k chatě CROZ DELL ALTISSIMO (1 430 m), odtud po vozové cestě zpět do MOLVENA (868 m). Ostatní můžou strávit den u jezera procházkami kolem jezera nebo koupáním. Všichni odjezd na hotel, trentínská večeře.
7. den:snídaně, dopoledne odjezd do ČR, příjezd ve velmi pozdních večerních hodinách

Náročnost

2

Nástupní místa

Beroun, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Praha, svoz Brno, svoz Bratislava, svoz České Budějovice, svoz Jihlava

Jiná sdělení

Pořadatelem zájezdu je Ck Poznání.

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies