Pohodově po Salcbursku   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Pohodově po Salcbursku
 

 

Stát(y): Rakousko

Cyklostezky pod Taurami a Dachsteinem

• málo kilometrů, hodně pohody

• lehké trasy lemované Alpami

• čas na kulturu i rozjímání
V TOMTO ZÁJEZDU SI LZE ZDARMA VYZKOUŠET KOLOBĚŽKU!

Užijete si beze spěchu překrásnou alpskou krajinu i města se středověkými a keltskými památkami. Pohodlné trasy vás provedou po parádních rovinatých cyklostezkách lemovaných hradbami Nízkých a Vysokých Taur, Dachsteinem, Tennegebirge i Solnou komorou. Zájezd je určen pro všechny – od dětí po seniory; díky lehkým a krátkým etapám je dost času na kulturní i kulinářské zastávky!

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

V ceně: doprava vč. kola, ubytování, pobyt. taxa, polopenze, průvodce, povlečení, informační materiály.

Cena nezahrnuje

V ceně není vstupné do muzeí, lázní atd.

Informace o stravování

Stravování: 4x polopenze v Pensionu Heidi (snídaně servírované, večeře o 3 chodech, česky hovořící personál). Začíná večeří v den příjezdu a končí snídanív den odjezdu. Nápoje za Kč. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 600 Kč/os.).

Informace o ubytování

Ubytování: 4x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím a studiích a apartmánech pro 2–4 osoby s 2–4lůžk. ložnicemi s příslušenstvím, sat. TV (vč. českých programů) v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5 a 6 osob. Sleva 1200 Kč/pobyt na přistýlce (rozkládací gauč či křeslo). Příplatek za obsazení pokoje 1 osobou 2000 Kč/os./pobyt. Povlečení a ručníky v ceně. Studia a apartmány mají vybavenou kuchyňku (pokoje nikoliv).Ve společenské místnosti (jídelně) možnost posezení, zdarma přístup k internetu (WiFi), stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů.

NOVINKA: Infrasauna v Pensionu Heidi (200 Kč/h pro 3 osoby). Pobytový St. Marti n je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm.

Program

Program: 1. Ranní přesun busem do Rakouska. Na kolech od jezera Wolfgangsee k Hallstattskému jezeru (38 km). 2. Po nové cyklostezce od soutěsky řeky Lammer do malebného údolí Bluntautal, kolem vodopádu u Gollingu a po Tauernské cyklostezce do Halleinu s návštěvou proslulé cukrárny či keltského muzea (30/42 km). 3. Po cyklostezce v Gasteinském údolí rovinatý okruh Národním parkem Vysoké Taury s možností návštěvy proslulých termálních lázní (10/34/50 km). 4. Z Halleinu po cyklostezce kolem zámku Hellbrunn do historického centra Salcburku, čas na prohlídku či posezení (30 km). 5. Na kole i lodí kolem Hallstattského jezera - nejkrásnějšího jezera Solné komory (16/25 km) s možností návštěvy solných dolů, návrat do ČR. Terén rovinatý, pouze 1. den mírně kopcovitý. Povrch asfalt, jemná šotolina.

Tip: navštivte www.apartmany-heidi.cz s bohatou fotogalerií a ti py na pěší a jiné výlety v okolí.

Relaxace: jeden večer zajedeme naším autobusem do lázní Therme Amadé (vstupné 12,50 EUR/2 h; uskuteční se při min. zájmu 8 účastníků).

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Tipy

Cestopis k zájezdu naleznete ZDE

Jiná sdělení

21501 * státní svátek

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

Podobné oblíbené zájezdy

 
Za krásami alpských jezer a jezírek

Za krásami alpských jezer a jezírek

Po říčních, údolních i rovinatých jezerních cyklostezkách pronikneme do nitra překrásné krajiny Solné komory, jakési jemné verze norských fjordů uprostřed nepřístupných hor. Spatříte jezera velká i hluboká, honosná...

0 Kč

 
Po rovině napříč Alpami

Po rovině napříč Alpami

Unikátní zážitek: jedeme téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých a Nízkých Taur. Stezky podél alpských řek Salzach, Lammer, Taurach a Enns vedou šťavnatými pastvinami, míjí upravené selské usedlosti....

0 Kč

 
Enžská cyklostezka

Enžská cyklostezka

Hvězdicově pojatý zájezd po překrásné cyklostezce sledující tok řeky Enže vede říší divokých hor a nespoutané vody. Pojedeme podél horního toku v lyžařské oblasti Amadé (1200 m n. m.) podél Radstadtských a Schladmingských Taur,...

0 Kč

 
 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies