Rafting na Salze a Enns  

Kategorie = Outdoor Doprava = Autobus
Rafting na Salze a Enns
 

 

Stát(y): Rakousko

Klasická pecka Salza, která rozhodně nemůže v nabídce chybět, je okořeněna dalšími řekami v okolí. V jarním termínu přidáváme kdysi oblíbenou řeku Steyr (rafting na Salse a Steyeru), v prázdninovém, o den prodlouženém termínu, pak zajedeme na vodnatý Enns. Jezdí se na třímístných miniraftech, které si řídíte sami. 

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Odj./Příj.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

Průvodci, doprava autobusem, 3x kemp (ve vlastních stanech), zapůjčení lodí a vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, informační materiály, pojištění MAD MAT.

Cena nezahrnuje

Služby za příplatek:

2-4lůžkový penzion včetně snídaně – 3525 Kč/osoba/pobyt

Snídaně - cca 9 EUR/os./den - úhrada na místě

Večeře - cca 13 EUR/os./den - úhrada na místě

Sleva za vlastní dopravu 400 Kč/os.

Připojištění karantený COVID-19 - 200 Kč/os.

 

 

Informace o stravování

Vlastní

Informace o ubytování

3x kemp (ve vlastních stanech), za příplatek penzion ve 2-4 lůžkových pokojích.

Program

1. V pátek odpoledne odjezd z ČR do Rakouska, večerní příjezd do kempu.
2. Splutí Salzy – celý den na průzračné vodě.
3.  – 4. Přejezd na Enns, splutí řeky, odpoledne procházka u horského jezera Leopoldsteiner, návrat do kempu. Další den opětovné splutí Salzy – pouze spodní část, která patří k nejkrásnějším vodáckým úsekům v Rakousku; návrat do ČR (Praha do 23:00).

Náročnost

2 - Mírně náročné

Nástupní místa

Praha, Příbram, Písek, České Budějovice

Vlastní doprava

Jiná sdělení

VYBAVENÍ
Na zá­jez­du budete mít k dispozici 5 – 6 raftů. Používáme raftové čluny typu MAD MAT 9fts – 14fts pro 3 – 10 osob. Pohon lodí zajišťují plastová pádla s duralovou žerdí od firmy Pro­fi­plast. Pádlo je opatřeno v místě úchopu plastovou bužírkou. Dále vám zapůjčíme neoprenové kal­ho­ty s lac­lem, neoprenové triko, neoprenové boty, vodácké bundy a plovací vesty. Tyto výrobky jsou naší vlastní produkce – MAD MAT. Každý účastník je vybaven univerzální helmou značky Bomber. V chladnéjším počasí dodáváme neoprenové rukavice pro váš tepelný komfort.

Se zapůjčeným materiálem je nutno rozumně zacházet, aby nedošlo ke zbytečnému poškození nebo zničení. Oprava raftu stojí nejméně 6.000,–Kč. Neopren se snadno roztrhne necitlivou ma­ni­pulací a ost­rým před­mě­tem. Oprava malé díry stojí asi 100,–Kč, za o­pra­vu většího poškození si výrobce účtuje podstatně více. Vedoucí zájezdu vás poučí, jak se k ma­te­riálu chovat a jak s ním zacházet. Poškození za jízdy jde na vrub CK, stejně tak, uplave-li vám pádlo, nebo jiná sou­část výzbroje. Dojde-li k poškození nebo ztrátě mate­riálu nedbalostí, bude náhrada poža­dována od viníka. Za po­škození raftu ručí průvodce, za ostatní materiál posádka.

VYBAVENÍ NA VODU

Je vhodné si vzít oblečení pod neopren – nejlépe plavky nebo krátké elastické kalhoty a teplé triko nebo fleecovou mikinu s dlouhým rukávem. Výborné jsou výrobky z moderních materiálů – mikrovláken. Jsou lehké, nenasákavé a hřejí i v mokrém stavu. Velikost neoprenu a bot si můžete objednat, zvláště máte-li nestandardní potřebu. Všichni musí mít obuv do vody. Pokud nemáte vlastní neoprenové boty a nehodláte si je od nás zapůjčit, doporučujeme si vzít tenisky na zavazování a teplé ponožky (vlněné nebo froté, které hřejí i mokré). V gumových holínkách nelze plavat, a proto jsou zakázané.

GARANT ZÁJEZDU ADRENALINE CENTRE

 

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2024, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím
Nastavení cookies