Regensburg: romantické cyklostezky   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
 

Stát(y): Německo

 

Nejidyličtější cyklostezky Bavorska
• rovinaté říční a železniční cyklostezky
• pohádková krajina i městečka
• ubytování na venkovském zámečku ze 17. stol.

 
 
 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

V ceně: doprava vč. kola, ubytování, 2x snídaně a 1x večeře, pobyt. taxa, povlečení a ručníky, průvodce, informační materiály.

Popis zájezdu

Milovníkům nenáročné cyklistiky předkládáme čtyřlístek překrásných bavorských říčních cyklo-stezek. Provedou vás podél řek i po tělesech zrušených železnic malebnou krajinou bavorské Jury, ozdobené krasovými úkazy. Rytíři, vévodové a knížata zde na kopcích zanechali dodnes neporušené hrady. Honosné stavby i pohádkově malebná městečka dokládají bohatství tohoto kraje, ležícího na nejvýznamnějších obchodních stezkách Evropy. Kunsthistoriky může lákat kulturní dědictví i cyklostezky Regensburgu (Řezna). V údolích řek si vychutnáte čerstvou krásu přírody, ve svůdných hospůdkách na trase i něco hmatatelnějšího...

Program

1. Po ranním přesunu busem etapa z historického Ambergu po zcela rovinaté cyklostezce po zrušené železnici podél řeky Vils (42 km). Za zajížďku stojí umělecká vesnice Kallmünz s hradem, galeriemi, kavárnami, malým pivovarem a restauracemi (2x3 km). 2. Po euforické železniční cyklostezce Falkenstein Radweg do Regensburgu, dále širokým údolím po cyklostezce podél řeky Naab přes klášter v Pielenhofenu i kolem spousty hospůdek (57 km). Nebo individuálně bez autobusu po cyklostezce z ubytování do Regensburgu (2x30 km). 3. Po stezce podél řeky Naab přes městečka s historickým jádrem a hrady Burglengenfeld, Schwandorf a Nabburg (53 km). Odpoledne odjezd do ČR. Jedeme po rovinatých značených cyklostezkách (asfalt, uválcovaný písek).

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Beroun, Plzeň.

Informace o ubytování

2x ve 2–4lůžkových pokojích ve venkovském zámku. 1lůžkový pokoj za příplatek 600 Kč/os./pobyt. Sleva 500 Kč/os./pobyt ve 3 a 4lůžkovém pokoji. Povlečení a ručníky v ceně. Každý pokoj je jiný, pokoje mají osobitý styl, část pokojů má společné příslušenství (vždy max. 2 pokoje společné WC a koupelnu). Zámeček se nachází u cyklostezky, pouze 1,5 km od vyhlášené umělecké vesnice s galeriemi a hospůdkami. Wifi není k dispozici.

Informace o stravování

2x snídaně formou bufetu + 1x večeře první den. Na trase četné restaurace.

Foto klientů

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.