Alpské toulky a termály  

Kategorie = Turistika Doprava = Autobus
Alpské toulky a termály
 

 

Stát(y): Rakousko

Po lehkých trasách alpskou krajinou

• Solná komora, Taury a Tennengebirge

• regenerace po túře

• nejoblíbenější alpské termály

Nově koncipovaný program nabízí lehké výlety alpskou krajinou, zakončené návštěvami alpských termálů.

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály

Cena nezahrnuje

vstupné do lázní: Aqua Salza/Golling (13,50 EUR/os./3 h), Alpentherme/Bad Hofgastein (32,50/os./4 h vč. sauny), Therme Amadé (20,90 EUR/os./2 h vč. sauny), lanovka Schlossalmbahn (26 EUR/os. nahoru i dolů), vstupné vodopád (4 EUR/os.).

Informace o stravování

3x polopenze (česky hovořící personál), začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Nebo bez polopenze z vlastních zásob ve vybavených kuchyňkách apartmánů (sleva 450 Kč/os.). Nápoje za Kč.

Informace o ubytování

3x ve studiích a apartmánech (www.apartmany-heidi.cz) pro 2–4 osoby s 2–4lůžkovými ložnicemi s příslušenstvím, vybavenou kuchyňkou, TV v Pensionu Heidi. K dispozici též apartmány pro 5–8 osob. Sleva 900 Kč/os./pobyt na přistýlce. 1lůžkový pokoj za příplatek 1500 Kč/os./pobyt. WiFi zdarma. V jídelně možnost posezení, stolní hry, konzumace nápojů za Kč i z vlastních zdrojů. Pobytový St. Martin je idylickou horskou obcí s obchody, restauracemi a koupalištěm. Zdarma trampolína, šipky, stolní fotbal.

Program

  1. 1. Ranní přesun do Rakouska. Od chaty Rathlucken Hütte skalním tunelem vápencové stěny Ewige Wand s vyhlídkami na Dachstein (7 km, 2-3 h).
  2. 2. V Bad Hofgastein lanovkou Schlossalmbahn k chatě Schlossalm (2051 m n. m.). Lehká vysokohorská procházka kolem jezírka Schlossalmsee a horské chaty Hofgasteinerhaus s možností výstupu na vyhlídkový vrchol Hirschkarspitze (2119 m n. m.) – 3-4 h, 300 výškových metrů. Možnost návštěvy alpských termálů Bad Hofgastein.
  3. 3. Nenáročný výstup na Mehlstein (701 m n. m.) s vyhlídkou na Tennengebirge a Lammertal, čas na návštěvu lázní Aqua Salza nebo Gollingského vodopádu (10 km, 3 h). Nebo: individuální návštěva Salcburku vlakem z Gollingu (zdarma s Tennengaucard).
  4. 4. Ze St. Martina k horské chatě Höllalm s občerstvením a výhledy na Tennengebirge (2- 4 h), případně jen krátký výlet k salaši Moastadl (1 h) nebo k horské restauraci Buttermilchalm (2 h). Přejezd naším autobusem do Altenmarktu s možností návštěvy Therme Amadé. Odjezd do ČR. Trasy po značených cestách s horským profilem.

Náročnost

1

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor,

České Budějovice

Tipy

Trasy jsou zakončené návštěvou lázní Aqua Salza v Gollingu, Bad Hofgastein, Therme Amadé v Altenmarktu. Zdarma vstup do Seeparku v St. Martinu (jezírko, atrakce) denně po 15 h + na celý den 1× za pobyt.

TIP CYKLO: zájezd probíhá souběžně s cykloturistickým zájezdem č. 205 K alpským termálům na kolech. Trasy obou zájezdů můžete kombinovat. Vhodné pro dvojice či skupiny s nestejnými zájmy.

 

 

Jiná sdělení

40101 *státní svátek

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

Prodej úsporných zářivek a svítidel. Světla pod kuchyňské linky.