Cyklostezka Nisa-Odra   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus
Cyklostezka Nisa-Odra
 

 

Stát(y): Německo

Cyklovíkend s relaxací
• rovinatá hrázní cyklostezka
• zázemí komfortního hotelu
• relaxace v bazénu, sauně, vířivkách...

SOUBĚŽNĚ PROBÍHÁ INLINE ZÁJEZD 301
Cestopis k zájezdu ZDE

Dvoudenní zájezd vede nejkrásnějším úsekem z celkových 591 km německo-polské hraniční cyklostezky Odra-Nisa, spojující Jizerské hory s Baltským mořem. Projedete nedotčenou lužní krajinou, typickými lužickými vesnicemi i historickými městy. Cyklistiku na dokonalé rovinaté cyklostezce a požitek z malebné lužní krajiny můžete završit ve wellness našeho hotelu (bazén, sauny, vířivky, solárium atd.).

 
 

Termíny a rezervace

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit

Nejsou vypsány již žádné další aktuální termíny pro tuto sezónu. (Všechny termíny v aktuální sezóně již proběhly)

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, snídaně, pobyt. taxa, průvodce, informační materiály, povlečení a ručníky.

Informace o stravování

1x snídaně formou bufetu v hotelu. Možnost večeře v hotelu. Na trase hospůdky.

Informace o ubytování

1x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v hotelu. Součástí hotelu je wellness areál s bazénem, saunami, vířivkami, soláriem (za poplatek, není v ceně zájezdu). 1lůžkový pokoj za příplatek 300 Kč/os./pobyt. 3lůžkový pokoj sleva 100 Kč/os./pobyt. WiFi k dispozici.

Program

1. Ranní přesun busem; na kolech přes lázeňské město Bad Muskau s několikakilometrovým anglickým parkem lužní krajinou po náspu řeky přes příhraniční vesnice do města Forst s růžovou zahradou (50 km), možnost prodloužení okruhem přes Mužakovský vrásový výběžek (+ 7 km).
2. Z Neuzelle s jedním z nejznámějších německých barokních klášterů a zámeckým pivovarem k soutoku Odry a Nisy a dále do Forstu (53 km), možnost prodloužení okruhem přes město Eisenhüttenstadt se „vzorovou socialistickou architekturou“ (+ 15 km) návrat do ČR. Povrch: vynikající asfalt, rovina.

TIP INLINE: zájemci si mohou s sebou vzít inline brusle díky souběžně probíhajícímu zájezdu č. 301, zvolit bruslařský program či kolo a in liny kombinovat! Vhodné též pro dvojice či skupiny s různými zájmy.

Náročnost

1

Nástupní místa

Praha, Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, Turnov, Jablonec n. N., Liberec.

Tipy

Podél Nisy od pramene k soutoku s Odrou - Cestopis k zájezdu ZDE

Přečtěte si cestopis k tomuto zájezdu

 

Cyklostezka Nisa – Odra

K řece Nise mám niterný vztah. Okna našeho domu v Jablonci nad Nisou směřují ke křižovatce ulic výmluvných názvů: Vodní a U Nisy; podél Nisy chodím každý den do práce a pramen Nisy na úpatí Černé Studnice je naším oblíbeným výletním cílem. Pramen Nisy je označen žulovým kamenem a obestírá jej zvláštní atmosféra, jakási kombinace panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. V těchto místech mě vždy napadá, že tajuplnost žuly a její zemité vyzařování daly Nise do její „genetické výbavy" zvláštní, drsnou krásu.

Do zájezdu Nisa-Odra cyklo a in-line ZDE

Pokračování

Sdílet zájezd na Facebooku

Foto klientů

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

© CK TRIP, s.r.o. 2021, design Marek Kotrouš, titulní foto MTB-GIGLACH-3095©Martin Huber, web VisionWorks

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.