Cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol   

Kategorie = Cykloturistika Doprava = Autobus Strava = PP
 

Stát(y): Rakousko ,Itálie

Hvězdicově mezi Cortinou d´Ampezzo a Grossglocknerem
· po zrušené železnici do metropole Dolomit
· pohodově po Drávské cyklostezce
· nezapomenutelné scenérie Dolomit


Cestopis k zájezdu ZDE

 
Cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol
 

Foto klientů

 

PŘIDAT VLASTNÍ FOTO Z TOHOTO ZÁJEZDU »

 
 

Termíny a rezervace

KódTermínNocí/Prog.Ubyt./StravaPojištění dnů/CenaCena zájezduCena FMKredit
21603 03.08.2018 - 10.08.2018 5/6 HOT / PP
6 / 198 Kč 11250 Kč
-
300
21604 05.09.2018 - 10.09.2018 3/4 HOT / PP
4 / 132 Kč 8250 Kč
-
200

Pro rezervaci zájezdu klikněte na termín.

Kredit = věrnostní sleva, kterou získáváte účastní na tomto zájezdu. Nárok na věrnostní slevu získáváte den po absolvování tohoto zájezdu.
Cena FM = Cena First Minute s uplatněnou slevou za včasné objednání

Tip: Klikněte na termín pro zobrazení podrobností včetně ceny
Tip: Klikněte na ubytování pro zobrazení detailu ubytování a poptávkového formuláře daného ubytování

Jak se přihlásit na zájezd?

Dokumenty ke stažení k organizaci zájezdů

Cena zahrnuje

doprava vč. kola, ubytování, polopenze, povlečení a ručníky, průvodce, informační materiály.
NOVINKA: v ceně mýtné Grossglocknerské panoramatické silnice (5,50 EUR/os.).

Cena nezahrnuje

V ceně není lanovka na Thurntaler (20,50 EUR/os.) a aquapark Dolomitenbad (6 EUR/2 h.).

Popis zájezdu

Grossglocknerská panoramatická silnice v ceně zájezdu! Náš autobus vám usnadní průnik na jižním úpatí nejvyšší hory Rakouska, Grossglockner (3798 m). Opět nově sestavený program nejoblíbenějších tras v Italských i Rakouských Dolomitech nadchne vyznavače pohodové cyklistiky, které oslní dech beroucími panoramaty věží Dolomit i hřebenů Alp.

Program

1.–2. Po nočním přesunu busem start etapy na Grossglocknerské panoramatické silnici od odbočky na Edelweisspitze (2455 m), přes Hochtor (2504 m) sjezd do horského střediska Heiligenblut (1291 m) s možnou odbočkou k ledovci na vyhlídku Franze-Josefa (2370m, + 2x9 km). Po panoramatické silnici Apriacher Höhenstrasse přes horské vesnice a po Glocknerské cyklostezce do hotelu (48 km). 3. Po rovinaté Drávské stezce přes Oberdrauburg do Möllbrücke (67 km). 4. Panenskými údolími Ausservillgraten a Winkeltal k jezírku a chatě a zpět údolím Drávy do Lienzu (59 km). Zájemci mohou vyjet na kole či lanovkou i s koly na Thurntaler (2000 m n. m.) a vyhlídkovou cestou kolem horské restaurace do údolí. 5. Z hotelu odpočinkový výlet do Lienzu (14 km) nebo náročněji panenským údolím Debantbachu do Národního parku Vysoké Taury a do Lienzu (24 km), „perly Lienzských Dolomit“ s italským šarmem, který zve k procházkám, nákupům a návštěvě koupaliště Dolomitenbad. 6. Do nitra Dolomit cyklostezkou po zrušené železnici s mosty a tunely kolem jezera Dürrensee s vyhlídkou na úchvatné Tre Cime do světoznámé olympijské Cortiny d’Ampezzo (35 km), návrat autobusem kolem jezera Misurina (zájemci na kole +15 km). 7.–8. Z hotelu po nádherné cyklostezce Mölltalradweg úbočím třítisícovek podél ledovcové říčky Möll, pramenící z nejdelšího ledovce Rakouska, Pasterze, do korutanského Möllbrücke (62 km), odjezd do ČR. 4denní zájezdy 21601, 21604 bez etap 3. a 5. Povrch asfalt, šotolinové úseky, profil rovinatý i kopcovitý, dle volby horský.

RELAXACE: aquapark Dolomitenbad v Lienzu.

TIP: některý z cyklistických programů lze nahradit pěším výstupem od našeho hotelu na k chatě Raneralm (1903 m, 2,5 h) či až na vyhlídkový vrchol Strasskopf (2401 m).

TIP pro silničáře: máme připravené atraktivní silniční trasy přes alpská a dolomitská sedla!

Náročnost

2-3

Nástupní místa

Jablonec n. N., Liberec, Turnov, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Informace o ubytování

3x, resp. 5x ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v ***hotelu a sousedním penzionu u metropole Východního Tyrolska, Lienzu, WiFi zdarma.

Informace o stravování

3x, resp. 5x polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírované 3 chody. Začíná večeří po první etapě a končí snídaní v den odjezdu.

Jiná sdělení

21602 * státní svátek

 

« Zpět na nabídku zájezdů

   

E-shop s umyvadly, parapety a deskami z litého mramoru.