Tajný TIP pro letošní podzim s CK TRIP

Tajný TIP pro letošní podzim s CK TRIP Salcbursko se v době Adventu proměňuje v pohádkovou zemi s četnými adventními trhy. Připravili jsme pro Vás zájezd děsivými maskami, okouzlujícími trhy a předvánoční atmosférou rakouských Alp.
Více ZDE...v historických městech, v horských vesnicích, na nádvoří zámků i klášterů, v kolonádě lázní a dokonce i přímo na hladině jezer Solné komory. Vychutnejte si jejich podmanivou atmosféru s vůní svařáku, čokoládových specialit a pečených kaštanů; projděte se kolem vánočně nasvícených historických staveb i stánků s řemeslnými výrobky. Z blažené idyly vás ale rozhodně vytrhnou průvody Percht - hrůzu nahánějících chlupatých a řinčících postav pekelníků s děsivými maskami. Tyto masky jsou ručně vyřezávané, velmi hodnotné a dědí se z generace na generaci. Pekelníci - Perchty či Krampusové běsní s těžkými zvonci či jedou na povoze se šlehajícími plameny či prskající sírou... Připravili jsme pro vás čtyři varianty programů, u nichž se vždy můžete těšit na předvánoční romantiku, na neobvyklé zážitky ve známých místech, ale i na tajné tipy CK TRIP i na pořádné čerty!

Cestopis k zájezdu ZDE
Do zájezdu ZDE

10001 1. den: Odpolední přesun do Salcburska. Zastávka u vodního zámku Orth s nevídanými vánočními trhy na jezeře Traunsee (stánky na nádvoří, plující betlém i nasvícené stromky na jezeře). 2. den: Celodenní návštěva Salcburku a jeho věhlasného „Ježíškova trhu" v srdci Starého města, ale i malých, ale milých trhů na Mirabellském náměstí, v Hvězdé zahradě, v klášterním komplexu Sv. Petra, v Maxglanu nebo vysoko nad střechami domů na pevnosti Hohensalzburg. Milým překvapením bude nostalgické „Hellbrunnské adventní okouzlení"-romantický trh na nádvoří Hellbrunnského zámku a v blízké vesničce St. Leonhard nejstarší adventní trhy v Rakousku. Večer ve znamení očekávání pekelné návštěvy Percht přímo v Pensionu Heidi! 3. den: Světoznámé lázeňské letovisko Bad Ischl - procházka historickým městem s císařskou vilou s parkem a dalšími honosnými vilami známých osobností; vánoční trhy v kolonádě historických lázní. Čas bude i na relaxaci ve velkolepých moderních lázních se slanou termální vodou (vnitřní i venkovní whirpool, dlouhá divoká řeka s termální vodou, masážní lehátka, 8 saun...) nebo na projížďku koňským spřežením i návštěvu věhlasných kaváren. Dále zastávka v Gmundenu s vánočními trhy před známou radnicí s keramickou zvonkohrou.

10002 1. den: Odpolední přesun do Salcburska kolem vánočně laděného jezera Traunsee s vánočními trhy v Gmundenu a na vodním zámku Orth s plápolajícími svíčkami na vodní hladině podél 123 m dlouhého dřevěného mostu a s plujícím betlémem na jezeře Traunsee. V St. Martinu večerní Krampuslauf - průvod 300-400 pekelníků přímo před naším penzionem - možno pozorovat z chodníku či z balkónu Pensionu Heidi. 2. den: Návštěva půvabných adventních trhů na zámku Hellbrunn a vánočních trhů se 700 let starou historií v Salcburku (trhy před Dómem, na Mirabellském náměstí, v klášterním komplexu Sv. Petra či na pevnosti Hohensalzburg).

10003 1. den: Přesun do Štýrska, zde odpolední návštěva romantických adventních trhů v Pürggu - malé vesničce ve skalách. Účast na tradičním největším alpském Krampuslaufu ve Schladmingu s 1000 pekelníky! Občerstvení ve voňavých stáncích na zdejších trzích. 2. den: Návštěva půvabných adventních trhů na zámku Hellbrunn a vánočních trhů se 700 let starou historií v Salcburku (trhy před Dómem, na Mirabellském náměstí, v klášterním komplexu Sv. Petra či na pevnosti Hohensalzburg).

10004 1. den: Odpolední přesun do Salcburska, návštěva romantických adventních trhů na zámku Hellbrunn a účast na večerním Krampuslaufu na nádvoří tohoto zámku. 2. den: Okruh adventní Solnou komorou s návštěvou pozoruhodných vánočních trhů v Mondsee na náměstí a v křížové chodbě kláštera. Dále velkolepý zážitek - nejkrásnější adventní trhy v Rakousku na jezeře Wolfgangsee, na jehož hladině září 16metrová lucerna a adventní lodě spojují vánoční nazdobený St. Gilgen s barokními adventními trhy, pohádkový Strobl s mnoha betlémy, romantický St. Wolfgang s obřími vánočními branami a lucernami... Každé z městeček nabízí adventní trhy i spoustu zvláštností: St. Gilgen rodný dům Mozartovy matky; zdarma bruslení na Mozartově kluzišti či letos nově betlém na Zwölferkogelu v 1500 m (lanovka). Strobl zve k pohlazení živá zvířátka, výstavu betlémů, plovoucí adventní stánek... St. Wolfgang láká k výjezdu zubačkou na vyhlídkový vrchol Schafberg. 3. den: Světoznámé lázeňské letovisko Bad Ischl - procházka historickým městem s císařskou vilou s parkem, slavné kavárny, vánoční trhy v kolonádě. Relaxace v lázních se slanou termální vodou. Dále v Traunkirchenu návštěva malého vánočního trhu na nádvoří kláštera, doprovázená chórovým zpěvem. Dále podél jezera Traunsee s adventními trhy na vodním zámku Orth a na náměstí v Gmundenu.


 
 

Zpět »

Navštivte

Pension Heidi, Salcbursko

www.apartmany-heidi.cz

 

Výlety a ubytování Ski Amadé

www.amade.cz

 

Informace, nabídky Dolomity

www.dolomity.cz

 

Jizerské hory

www.domky-nisa.cz

 

Aktuality

UPOZORNĚNÍ

UPOZORNĚNÍ 18.10.2017
Více »

 

Vážení zákazníci, v pondělí 23.10. bude PRAŽSKÁ kancelář otevřená pouze do 11:00, úterý 24.10.-pátek 27.10. bude ZAVŘENO! V případě potřeby prosím kontaktujte naší JABLONECKOU centrálu. Děkujeme za pochopení. CK TRIP

 

Gladiator Race v Josefově

Gladiator Race v Josefově 11.09.2017
Více »

 

Již tradičně byla CK TRIP partnertem závodu INOV-8 Gladiator Race v Josefově, který se konal 1.-2.9.2017. ZDE můžete shlédnout propagační video ze závodu. Vaše CK TRIP

 

Naši průvodci jsou velmi hraví!

Naši průvodci jsou velmi hraví! 15.08.2017
Více »

 

Petr Pohanka jako VODNÍK ze zájezdu "Za vodníky alpských jezer" 5.-12.8.2017

 

VOLNÉ APARTMÁNY!!!

VOLNÉ APARTMÁNY!!! 29.06.2017
Více »

 

Máme pro Vás volné apartmány/studia v Penzionu HEIDI v Rakousku (St. Martin am Tennengebirge). Termíny ZDE

 

Další aktuality »

Novinky e-mailem

Chcete dostávat aktuální nabídky a informace o dění v CK Trip na svůj e-mail?

Registrovat »

Sleva za kredit

Vyměňte své kredity získané účastí na zájezdech CK Trip za slevu na Váš další zájezd!

Více informací »

Doporučujeme

Lyžování, snowboarding

Korutanské skisafari

Korutanské skisafari Termín: 29.12.-02.01.

Slunce + jižanská pohoda

Zillertal + ledovec Hintertux

Zillertal + ledovec Hintertux Termín: 20.01.-23.01.

Velehorské lyžování!

Skiaréna Silvretta: Samnaun-Ischgl+Nauders-Reschenpass

Skiaréna Silvretta: Samnaun-Ischgl+Nauders-Reschenpass Termín: 13.12.-18.12.

PŘEDVÁNOČNÍ SKI-FREE: SKIPAS V CENĚ! Při zájezdu 10801 navštívíme 2x do rakouského Naudersu a 2x do italského Schönebenu/Reschenpass.

Ski Welt Wilder Kaiser / Ski Juwel

Ski Welt Wilder Kaiser / Ski Juwel Termín: 26.12.-29.12.

Světové ocenění nejkvalitnější lyžařské oblasti!

Kontakty

Centrála Jablonec

Telefon 483 312 276
483 314 298

 

E-mail ck-trip@ck-trip.cz
info@ck-trip.cz

 

Pobočka Praha

Telefon 222 521 623

 

E-mail praha@ck-trip.cz

 
   

Poradíme Vám, jak ušetřit za vytápění i energie, jak využívat solární energii a úsporné zdroje světla a vody.