• 214
  • 208
  • 221
  • 302
  • 215
  • 241 Julky
 

Náš jubilejní - již 25. letní katalog Vám s hrdostí i radostí předkládáme.

Vyrazte s námi do Rakouska, Německa, Itálie, Švýcarska, Slovenska či Maďarska na INLINE či CYKLOTURISTICKÝ ZÁJEZD! Autobusem s CK TRIP - garantujeme Vám 100% pohodu, relaxaci, spoustu zážitků, profesionální průvodce, příjemné ubytování a zajímavé trasy.

Na co se můžete těšit? Na 200 sportovně laděných zájezdů za novými horizonty i za nevšedními zážitky, zájezdy s komfortnějším ubytováním a s programem zohledňujícím nejen sportovní výkon, ale i zajímavosti na trase, ochutnávky místních specialit i relaxaci – mnohdy v termálních lázních.

Novinky v katalogu LÉTO 2014 v sekci CYKLOTURISTIKA: Zájezdy na kolech do Rakouska: Panorama trip, Tyrolia bellavista, do Rakouska a Itálie: Dolomity po rovině, do Německa: Romantické cyklostezky, do Maďarska: Zámecká cyklostezka, Lenti: termál totál, do Chorvatska: Istrií křížem krážem (s novým ubytování v apartmánech), do Itálie: Z Toskánska k Jadranu, Sicílie na kole, do Francie: Francouzská riviéra. Dalšími cyklonovinkami jsou Belgické pivní stezky, Jižní Anglií na kole, Jižní Švédsko a Bornholm, Bosna a Hercegovina na kole.

Velmi atraktivní jsou zájezdy na kolech pro děti s (pra)rodiči, novinkou sezóny 2014 je náš dlouhodobý tajný tip Čapí cyklostezka.

Jakožto „vynálezci" INLINE zájezdů se cítíme být zavázáni jejich inovováním, o čemž se přesvědčíte v kapitole INLINE SKATING. Novinkami 2014 budou zájezdy do Rakouska: Podél Dunaje a Traunu, do Německa: Gurmán Skate, Flaeming a Berlín, Skatetrip.

Mezi již tradiční zájezdy patří tradiční Tauernská cyklostezka v zájezdu Po rovině napříč Alpami, dále zájezdy pořádané z ubytování v St. Martinu z PENZIONU HEIDI jako Po rovině napříč Alpami Plus a Maxi, Rakouské Kolorádo, Panorama Trip, Pohodově kolem západního Dachsteinu který lze kombinovat s těžšími trasami MTB Dachstein West, dále Svatomartinská zákoutí, Pohodově po Salcbursku, Hvězdicově po Salcbursku a Bavorsku. 

Samozřejmě nelze opomenout cykloturistické zájezdy pro (pra)rodiče s dětmi, které nabízejí pestrý doprovodný program jak na trase tak v místě ubytování po etapě. NAŠI PRŮVODCI MAJÍ FANTAZII!

VÁŠ TÝM CK TRIP

!!! CK TRIP v Praze na nové adrese Bořivojova 23, Praha 3, 130 00 (vchod z ul. Ondříčkova).

Jizerská magistrála
PODPOŘTE ÚPRAVU BĚŽECKÝCH TRATÍ!

 

Naše tipy

(PRA) RODIČE a DĚTI POZOR!

Čapí cyklostezka 6.-8.6.2014 NOVINKA
... na kolech, na lodích a na inlinech
Vychutnejte si radost z parádních cyklostezek v Lužické jezerní pánvi, ve Spreewaldu, nazývaném pro svou síť vodních kanálů „Benátkami severu," i podél řeky Nisy. Kromě bezpečných cyklostezek romantickou krajinou vás čekají i zábavné i poučné zastávky v dětských parcích i v nevídaném hornickém muzeu.
Cena: 3150 Kč v ubytovně s polopenzí, 2550 Kč ve vlastním stanu


 
Detail zájezdu
 

Za nejkrásnějšími výhledy Salcburska

Panorama trip 10.-15.6.2014 (NOVINKA)
Důmyslně sestavené trasy pro milovníky alpských panoramat! Připravte se na nekonečné horizonty! Objevili jsme pro vás horské silničky a cesty, na kterých se budete kochat výhledy a k jejichž startu vás bez námahy vyveze náš autobus. Představíme vám také novou cyklostezku do nitra Národního parku Vysoké Taury a lehkou MTB trasu údolím lemujícím strmé svahy Nízkých Taur.
Cena: 7250 Kč

 
Detail zájezdu
 

Tajné t(r)ipy mezi Hochkönigem a Radstadtskými Taurami

Svatomartinská zákoutí 28.5.-1.6.2014
Vzrušuje vás pocit objevitele úžasných míst a málo známých, zato nádherných cest? Pak je tento zájezd určen přesně pro vás! Vychutnejte si drsnou romantiku taurských údolí, velkolepost výhledů, které se před i pod vámi rozprostřou během našich nově probádaných etap! Stoupání vám usnadní autobus i kabinková lanovka. Cena: 6380 Kč

 
Detail zájezdu
 

Hvězdicově z Kranjské Gory

Podhůřím Julských Alp & wellness 6.-11.6.2014
Z pobytového místa Kranjské Gory navští víme nejhezčí místa Julských Alp - od drsných horských výšin po subtropická údolí, vykoupeme se v jezerech Bled, Bohinj, Fusine a Predil. Doprovodným autobusem vyjedeme do italského sedla Sella Nevea, abychom si vychutnali sjezd do Tarvisia a po stezce k jezerům pod „slovinským Matt erhornem", Mangrtem. Využijeme nové údolní cyklostezky.
Cena: 6250 Kč (APT)

 
Detail zájezdu
 

Naše tipy

Nejkrásnější trasy mezi Dachsteinem, Taurami a Tennengebirge

Rakouské Kolorádo 21.-25.5.2014
Vybrané trasy nás zavedou po panoramatických cestách bez náročných stoupání do panenských zákoutí dachsteinského masívu i proti lehlých údolí. Nápadité trasy s podporou lanovky nám umožní spatřit ze sedla kola světoznámou oblast Amadé i tajný tip v srdci Tennengebirge. Cykloturistiku nám zpříjemní občerstvení na četných horských salaších s výhledy, na které nikdy nezapomeneme.
Cena: 6380 Kč

 
Detail zájezdu
 

Tauernská cyklistická stezka

Po rovině napříč Alpami 29.5.-1.6.2014
Unikátní zážitek: jedeme téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček a na závěr i Salcburk.
Cena: 5350 Kč/ubytovna, 6570 Kč/penzion

 
Detail zájezdu
 

Hvězdicově ze St. Martina

Pohodově kolem západního Dachsteinu 8.-11.5.2014
MTB Dachstein - West 8.-11.5.2014
Pestré cyklovýlety oblastí , které vévodí Dachstein (2996 m n.m.), lemovaný řekou Enns a Solnou komorou. Po nenáročných cestách pronikneme k salaším i do panenských údolí a soutěsek, která byste sami sotva objevili.
Cena: 5480 Kč

 
Detail zájezdu
 

Zobrazit všechny tipy na výlet »

Kontakty

Centrála Jablonec

Telefon 483 312 276
483 314 298

 

E-mail ck-trip@ck-trip.cz
E-mail info@ck-trip.cz

Pobočka Praha

Telefon 222 521 623

 

E-mail praha@ck-trip.cz

 
Podrobnosti
 

Aktuality

Vyzkoušejte koloběžky zdarma na zájezdech CK TRIP

Vyzkoušejte koloběžky zdarma na zájezdech CK TRIP 08.04.2014
Více »

 

Koloběžky ZDARMA na cyklozájezdech CK TRIP: Nechoďte pěšky, máme pro Vás koloběžky! Jízdu na koloběžce si pamatuje z dětství spousta z nás. Co takhle projet se na koloběžce pro dospělé? Více ZDE  

 

Poděkování za návštěvu na FOR BIKES

Poděkování za návštěvu na FOR BIKES 01.04.2014
Více »

 

Vážení přátelé cykloturistiky,
děkujeme za návštěvu našeho stánku na veletrhu FOR BIKES, na kterém jste nás navštívili v Praze Letňanech ve dnech 27.-29.3.2014 a za účast v soutěži o zájezd Pohodově kolem západního Dachsteinu. Vylosovanou výherkyní se stává paní Ivana Hudecová. Gratulujeme!

 

Pension Heidi s vlastní dopravou!

Pension Heidi s vlastní dopravou! 13.03.2014
Více »

 

Nabízíme výhodné ubytování v Rakouských Alpách v Pensionu Heidi, kam pořádá zájezdy sportovní cestovní kancelář TRIP a také akce několik firem a sportovních oddílů z Čech a Německa. Ochotně Vám zodpovíme jakékoliv dotazy a umožníme prohlídku penzionu. Více ZDE

 

Relax-Skate-Safari 8.-11.5.2014

Relax-Skate-Safari 8.-11.5.2014 12.03.2014
Více »

 

Dopřejte tělu i duchu lahodící kombinaci pohodového bruslení vinařským krajem, komfortního ubytování a koupání v termálních lázních v pobytovém místě Mosonmagyaróvár.
Ubytování v hotelu se snídaní!
Cena: 4750 Kč

 

Další aktuality »

Navštivte

Pension Heidi, Salcbursko

www.apartmany-heidi.cz

 

Výlety a ubytování Ski Amadé

www.amade.cz

 

Informace, nabídky Dolomity

www.dolomity.cz

 

Jizerské hory

www.domky-nisa.cz

Novinky e-mailem

Chcete dostávat aktuální nabídky a informace o dění v CK Trip na svůj e-mail?

Registrovat »

Sleva za kredit

Vyměňte své kredity získané účastí na zájezdech CK Trip za slevu na Váš další zájezd!

Více informací »

Doporučujeme

Cykloturistika, cyklozájezdy s průvodcem

Rakouské Kolorádo

Rakouské Kolorádo Termín: 21.05.-25.05.

Nejkrásnější trasy mezi Dachsteinem, Taurami a Tennengebirge • panoramata snů ze sedla kola • údolími k horským salaším • výjezd lanovkou s koly

Svatomartinská zákoutí

Svatomartinská zákoutí  Termín: 28.05.-01.06.

Tajné t(r)ipy mezi Hochkönigem a Radstadtskými Taurami • pohodové cyklovýlety po silničkách • lanovkou s koly za výhledy • za romanti kou k horským salaším

Čapí cyklostezka NOVINKA

Čapí cyklostezka NOVINKA Termín: 06.06.-08.06.

... na kolech, na lodích a na inlinech • ráj braniborských cyklostezek • vodní kanály Spreewaldu • ubytování přímo na cyklostezce

Inline skating zájezdy s průvodcem

Relax-Skate-Safari

Relax-Skate-Safari Termín: 08.05.-11.05.

Nejlepší bruslostezky v Bratislavě, Vídni, u Neziderského jezeraa nová stezka v Maďarsku • vinice, step a Podunají • pohodové trasy a zázemí hotelu • denně relaxace v termálech  

 

Sport Závora Liberec

Eshop zaměřený na prodej postelí, matrací, roštů a doplňků pro zdravý spánek.